Obnovit stránku

DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2)

4,9 27 hodnocení
Doručení na
prodejnu zdarma
Garance nejlepší ceny
25 490,-

DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2)

DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2) - výkonný a kompaktní dron se zdokonalenými funkcemi

Pořiďte si kompaktní a výkonný dron Mini 4 Pro od renomovaného výrobce DJI a vydejte se do oblak, odkud pořídíte skutečně dechberoucí záběry. 1/1,3palcový CMOS snímač vám umožní nahrávat video při 4K/60fps a pořídit detailní fotografie. O stabilitu videí a snímků se stará 3osý inovovaný gimbal. Ten je nyní přepracovaný tak, že můžete snadno a rychle přepínat mezi horizontálním nebo vertikálním snímáním. Revoluční funkce ActiveTrack 360° se postará o nové způsoby sledování zvoleného objektu. U dronu DJI Mini 4 Pro oceníte nejen kvalitní zpracování, ale i to, že se jedná opravdu o mini dron. Váha tohoto šikovného stroje totiž činí přibližně 249 gramů a vleze se vám akorát do dlaně nebo do kapsy. Vydejte se s dronem na cesty a zachyťte vše, co se kolem vás děje - unikátní situace, fantastické výhledy a mnoho dalšího. Fantazii se při používání kompaktního dronu DJI Mini 4 Pro meze nekladou. Výdrž dronu DJI Mini 4 Pro atakuje až 34 minut, a to díky použití inteligentní letové baterie. Součástí balení je mimo dronu a dálkového ovládání DJI RC 2 i inteligentní letová baterie pro dron, kabel Type-C na Type-C PD, nabíjecí kabel, šroubovák, náhradní díly a ochranný kryt.

Dron DJI Mini 4 Pro

Hmotnost pod 249 g [1]

Dron DJI Mini 4 Pro

4K/60fps HDR True Vertical Shooting

Dron DJI Mini 4 Pro

Snímání překážek všemi směry

Dron DJI Mini 4 Pro

Prodloužená výdrž baterie [2]

Dron DJI Mini 4 Pro

Přenos videa FHD na vzdálenost 20 km [3]

Dron DJI Mini 4 Pro

ActiveTrack 360°

Z kvality záběru dronu DJI Mini 4 Pro se vám bude tajit dech

S dronem DJI Mini 4 Pro můžete popustit uzdu vaší kreativitě ve dne i v noci. Dron je totiž bez problémů schopen pracovat v široké škále světelných podmínek díky použitému 1/1,3palcovému CMOS snímači s duálním nativním ISO. Tento snímač podporuje i přímý výstup HDR záběrů5. Nejvyšších standardů letecké fotografie je dosaženo díky větším 2,4μm pixelům a cloně se světelností f/1,7. S dronem DJI Mini 4 Pro můžete tvořit HDR videa 4K/60 fps (4K/60fps) a fotografie (48Mpx RAW6). Zabudovaná kamera podporuje 10bitový barevný režim D-Log M a 10bitový HLG. Užijte si maximální vizuální efekt s HDR 4K/60 fps a videem 4K/100 fps. I ve 4K rozlišení můžete zachytit efektní zpomalené záběry při 100 fps. DJI Mini 4 Pro zvládne pořídit kvalitní noční záběry díky algoritmu pro redukci šumu. Vybrat si můžete hned z několika možností snímání:

 • True Vertical Shooting — umožňuje vertikální nahrávání optimalizované  pro sociální sítě a přehrávání ve smartphonu
 • Velký úhel náklonu — užijte si plynulý pohyb kamery s maximálním úhlem náklonu 60°
 • Digitální zoom — fotografie lze pořídit s až dvojnásobným zoomem a videa dokonce s až čtyřnásobným zoomem

Zdokonalené funkce pro lepší a bezpečnější lety

Až 34 minut ve vzduchu není pro dron problém, jelikož výrobce jej vybavil baterií Intelligent Flight Battery. U dronu Mini 4 Pro je implementovaná funkce Waypoint, která vám umožní si dopředu naplánovat letové trasy a snímání. Díky tomu můžete uskutečnit obtížné kamerové pohyby pro dosažení dechberoucích záběrů. Vytvořené letové trasy si můžete uložit, abyste mohli stejné manévry zopakovat s naprostou přesností později. Tuto funkci využijete například tehdy, pokud budete chtít s pomocí dronu DJI Mini 4 Pro vytvořit časosběrné záběry s přechody, například ze dne na noc nebo z ročního období na roční období. DJI Mini 4 Pro je vybaven novým systém přenosu videa O4, který poskytuje modelu lepší a stabilnější přenosový výkon. Maximální dosah má hodnotu až 20 km při zachování zvýšené stability. Živý přenos je možný v maximální kvalitě 1080p/60 fps, což vám zajistí plynulé sledování letu dronu DJI. Let pro vás bude ještě snazší a pohodlnější díky čtyřem širokoúhlým kamerovým senzorům a dvojící senzorů spodního kamerového systému. Ty slouží k detekci překážek ze všech úhlů. Dron DJI Mini 4 Pro oplývá pokročilým asistenčním systémem APAS, jenž se postará o automatické zabrzdění či vyhýbání se překážkám.

Ovladač DJI RC 2

Ovládání dronu DJI Mini 4 Pro bude naprostá hračka s pomocí dálkového ovládání RC 2. Ten nabídne 5,5palcovým Full HD displejem s maximálním jasem 700 nitů. Nový systém přenosu videa O4 zajišťuje ještě větší dosah. DJI RC 2 má pokročilý anténní systém skládající se ze dvou vysílačů a čtyř přijímačů.

Dron DJI Mini 4 Pro nabídne celou řadu inteligentních funkcí

Udržte objekt svého zájmu neustále středobodem svého záběru s novou funkcí ActiveTrack 360°. To, ve spolupráci se snímáním překážek všemi směry, vám umožní pořídit dobře promyšlené záběry kdekoli a kdykoli. Pomocí funkce QuickShots zvládne dron DJI Mini 4 Pro vytvářet nebývale kreativní pohyby kamerou, mezi které patří Rocket, Dronie, Circle, Helix, Boomerang a Asteroid. Dron podporuje vertikální snímání v 2,7K rozlišení prostřednictvím obou kamer, což propůjčuje záběrům vysokou dynamiku. Dron DJI Mini 4 Pro zvládne vytvořit vertikální klipy optimalizované přímo pro smartphone. Vaše výtvory tak můžete hned sdílet na sociálních sítích bez nutnosti dalších úprav. Funkce MasterShots propůjčuje dronu možnost automaticky provádět pohyby kamerou, natáčet klipy a ty obohatit pomocí hudby, efektů a střihů. Dron DJI Mini 4 Pro využívá pokročilého algoritmu redukce šumu, a tak si dokáže poradit i se záběry se slabým osvětlením nebo v noci.

Doprovodná aplikace LightCut

Připojte se k dronu DJI Mini 4 Pro bezdrátově pomocí aplikace LightCut ve vašem chytrém telefonu a využijte nové kreativní možnosti. Například s funkcí One-Tap Edit nemusíte v průběhu procesu stahovat všechny záběry, díky čemuž budete šetřit místo na úložišti smartphonu. S One-Tap Edit Tilt-Shift efekt aplikace chytře vybírá klipy na základě kompozice a dráhy letu a následně automaticky přiřazuje vyhovující šablonu a zvukové efekty. Tím snadno a rychle vytvoříte působivá videa.

Obsah balení dronu DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2)

 • DJI Mini 4 Pro
 • DJI RC 2
 • DJI Mini 4 Pro Intelligent Flight Battery
 • DJI Mini 4 Pro/Mini 3 Pro Propellers (1× pár včetně 6 ks šroubů)
 • Šroubovák
 • DJI Mini 4 Pro Gimbal Protector
 • DJI Mini 4 Pro Propeller Holder
 • Dokumenty (stručný průvodce a bezpečnostní pokyny)
 • Kabel Type-C na Type-C PD

Srovnání dronů DJI

DJI Mini 4 Pro

 • Váha pod 249 g
 • 1/1,3palcová CMOS širokoúhlá kamera, True Vertical Shooting 
 • 4K/60fps HDR, Slow Motion: 4K/100fps, Night Shots Video
 • 10-bit D-Log M, HLG
 • Pokročilý RTH, Waypoint Flight, Cruise Control
 • DJI O4: až 20 km, 1080p/60fps v přímém přenosu

DJI Mini 3 Pro

 • Váha pod 249 g
 • 1/1,3palcová CMOS širokoúhlá kamera, True Vertical Shooting 
 • 4K/60fps, 4K/30fps HDR, Slow Motion: 1080p/120fps
 • D-Cinelike
 • Snímání překážek vepředu/vzadu/dole, APAS 4.0, Chytrý RTH
 • DJI O3: až 12 km, 1080p/30fps v přímém přenosu

DJI Mini 3

 • Váha pod 249 g
 • 1/1,3palcová CMOS širokoúhlá kamera, True Vertical Shooting 
 • 4K/30fps HDR
 • Snímání překážek směrem dolů, Chytrý RTH
 • DJI O2: do 10 km, Živý přenos 720p/30fps

DJI Air 3

 • 720 g
 • 1/1,3palcová CMOS širokoúhlá kamera a 1/1,3palcová CMOS střední telekamera
 • 4K/60fps HDR, Slow Motion: 4K/100fps, Night Shots Video
 • 10-bit D-Log M, HLG
 • Snímání překážek všemi směry, APAS 5.0, Pokročilý RTH, Waypoint Flight, Cruise Control
 • DJI O4: až 20 km, 1080p/60fps v přímém přenosu

* Veškerá data byla testována pomocí sériového modelu DJI Mini 4 Pro v kontrolovaném prostředí. Skutečné zkušenosti se mohou lišit v závislosti na prostředí, použití a verzi firmwaru.
** Všechna videa a obrázky na této stránce byly pořízeny v přísném souladu s příslušnými místními zákony a předpisy. Ukázky slouží pouze pro referenční účely. Vždy dodržujte místní zákony a předpisy a před létáním se ujistěte, že má dron příslušné certifikace.
Skutečná hmotnost výrobku se může lišit v důsledku rozdílů v šaržích materiálů 
a vnějších faktorů. V některých zemích a regionech není vyžadována registrace. S baterií Intelligent Flight Battery Plus bude dron vážit více než 249 g. Před použitím si vždy ověřte místní zákony a předpisy.
Měřeno při konstantní rychlosti 21,6 km/h za bezvětří. S Intelligent Flight Battery DJI Mini 4 Pro může dron letět až 34 minut. Intelligent Flight Battery Plus prodlužuje dobu letu na 45 minut, ale v Evropě se neprodává. V Evropě nepoužívejte Intelligent Flight Battery Plus. Před létáním vždy zkontrolujte a přísně dodržujte místní zákony a předpisy.
Měřeno ve venkovním, otevřeném prostředí, bez rušení a v souladu s FCC. Výše uvedené údaje ukazují nejvzdálenější komunikační dosah pro jednosměrné lety bez návratu. Během letu vždy věnujte pozornost připomínkám RTH v aplikaci DJI Fly.
Od září 2023.
Dosaženo pomocí techniky QBC (Quad Bayer Coding), která spojuje čtyři pixely do jednoho. Není podporováno při pořizování 48MP fotografií.
Podporováno pouze při fotografování 12MP fotografií. Není podporováno při fotografování 48MP fotografií.
7. Není součástí sad a prodává se samostatně.


Parametry a specifikace

Typ

Konstrukce Skládací
Použití Dětské, Profesionální

Let

Ovládání Ovladačem
Maximální výška 500 m
Maximální výška nad mořem 4 000 m
Maximální rychlost 58 km/h
Doba provozu 34 min
Dosah přenosu 20 000 m
Dosah přenosu (CE) 10 000 m
Letové funkce GPS, Detekce překážek, Autopřistání, Autostart, Udržování nadmořské výšky, Sledování objektů
Maximální síla větru 10,7 m/s
Maximální provozní teplota 40 °C
Minimální provozní teplota -10 °C

Kamera

Max. rozlišení videa 3840 × 2160
Formáty videa MP4, H.264, H.265
Max. rozlišení fotografií 48 Mpx
Formáty fotografií RAW, JPEG, DNG
Zorné pole 82,1 °
Digitální zoom 4 ×
Funkce kamery Stabilizace obrazu, Online přenos, Režim HDR
Módy kamery Slowmotion

Paměť

Max. velikost SD karty 256 GB
Kompatibilní paměťové karty Micro SDHC, Micro SDXC

Baterie

Typ baterie dronu Li-Ion
Počet baterií pro provoz dronu 1 ks
Kapacita baterie 2 580 mAh
Délka nabíjení 64 min
Typ baterie ovladače Li-Ion
Počet baterií v ovladači 1 ks

Rozměry

Šířka (složený) 9,4 cm (94 mm)
Délka (složený) 14,8 cm (148 mm)
Výška (složený) 6,4 cm (64 mm)
Šířka (rozložený) 37,3 cm (373 mm)
Délka (rozložený) 29,8 cm (298 mm)
Výška (rozložený) 10,1 cm (101 mm)

Hmotnost

Hmotnost 249 g

Obsah balení

Obsah balení Dálkový ovladač, Dron, Baterie pro dron, Nabíjecí kabel, Šroubovák, Náhradní díly, Ochranný kryt

Legislativní kategorie

Podkategorie A1
Třída C0

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rakousko

Co musíte vědět

Určení Pro kohokoliv
Vhodné od 15 let
Kód:  DJI23_49HU
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  CP.MA.00000732.01
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB12