Obnovit stránku

DUNE HD REALBOX 4K

-9%
5 790 Kč
5 290 Kč
4 372 Kč bez DPH

DUNE HD REALBOX 4K

Unikátní kombinace výkonného multimediálního přehrávače a systému Android

Dune HD RealBox 4K založený na moderním multimediálním procesoru nové generace Realtek RTD1395 je nejkompaktnější multimediální přehrávač ve své třídě uložený v malém kovovém pouzdře. Zařízení podporuje řadu moderních technologií a kodeků pro špičkovou kvalitu obrazu a zvuku. Svižný chod systému zajišťuje 2 GB RAM a 16GB flash paměť. Čeká vás známé uživatelské rozhraní Dune HD, speciálně optimalizované pro použití na televizních obrazovkách a ovládání pomocí mobilní aplikace nebo standardního dálkového ovladače.


Klíčové vlastnosti multimediálního přehrávače DUNE HD REALBOX 4K

 • Podpora 4K rozlišení včetně HDR10+ a VP9 profilu 2
 • Podpora Blu-ray obsahu (BD-J, BD4K, BD3D)
 • Vysoce kvalitní video upscaling SD a HD obsahu
 • Podpora 3D video formátů včetně MVC
 • Operační systém Linux Dune HD OS + Android 7.1
 • Bezdrátové rozhraní Bluetooth a Wi-Fi 802.11ac
 • Podsvícený digitální displej
 • 2× USB 2.0, HDMI 2.0a, 3,5mm A/V konektor, optický S / PDIF, Ethernet
 • Slot pro paměťovou kartu microSD
 • 2× externí anténní konektory Wi-Fi
 • Přímé prohlížení a přehrávání souborů uložených na PC či NAS v lokální síti
 • Ovládání prostřednictvím mobilní aplikace Dune Control (Android, iOS)
 • Dálkové ovládání součástí balení

DUNE HD REALBOX 4K si poradí se všemi moderními formáty

Dune HD RealBox 4K podporuje nejnovější technologii HDR10+ pro obsah s vysokým dynamickým rozsahem a video kodek profilu 2 VP9 používaný pro obsah 4K HDR. Tento kompaktní multimediální přehrávač poskytuje bezkonkurenčně nejlepší možnosti přehrávání Blu-ray disků. Navíc implementuje vlastní pokročilý přístup pro automatické přepínání snímkové frekvence před zahájením přehrávání souboru, čímž zabraňuje nepříjemnému blikání obrazu. Podpora nejpokročilejší úrovně 1 DRM Widevine umožňuje sledovat prémiové online video služby ve vysoké kvalitě videa HD a Ultra HD.

Duální operační systém

Přehrávač médií Dune HD RealBox 4K provozuje jedinečný hybridní operační systém, který se skládá ze současně běžících operačních systémů Dune HD OS a Android 7.1. Dune HD OS zajišťuje stabilní a plynulé přehrávání médií, zatímco Android poskytne přístup k široké nabídce aplikací a online obsahu.

Obchod Dune Store

Prostřednictvím oficiálního obchodu Dune Store, dodavatelů 3 stran a velké uživatelské komunity je k dispozici řada aplikací optimalizovaných pro TV, zásuvných modulů, pluginů, GUI grafických rozhraní a nástrojů pro správu knihoven souborů a integraci s domácími automatizačními systémy.

DUNE HD REALBOX 4K nabízí široké možnosti připojení

Konektorová výbava přehrávače DUNE HD REALBOX 4K zahrnuje 2× USB 2.0, HDMI 2.0a, S/PDIF konektor pro připojení externí optické jednotky. K zařízení můžete také připojit externí jednotku SATA HDD nebo SATA DVD/BD. Pro přistup k místní síti lze využít Wi-Fi rozhraní nebo Ethernet port. Nechybí čtečka paměťových microSD karet a bezdrátové Bluetooth rozhraní pro připojení externí klávesnice, myši nebo sluchátek.

Ovládání přes mobilní aplikaci

Unikátní mobilní aplikace Dune Control pro mobilní zařízení iOS a Android plně nahrazuje standardní infračervené dálkové ovládání a umožní plný přístup ke všem funkcím přehrávače. Dune HD RealBox 4K tak umožňuje procházení a výběr mediálního obsahu přímo ve vašem smartphonu.


Dodatečné informace k multimediálnímu přehrávači DUNE HD REALBOX 4K


Podporované video soubory:
MKV, MPEG-TS, MPEG-PS, M2TS, VOB, AVI, MOV, MP4, QT, ASF, WMV, BD ISO, BDMV, DVD-ISO, VIDEO_TS

Podporované video kodeky: 
MPEG2, MPEG4, XVID, WMV9, VC1, H.264, H.265, H.265 10-bit, VP9, VP9 profil 2

Podpora Blu-ray:
BD-J, BD4K, BD3D

Hi-End hudební formáty:
192/24, FLAC, Monkeys Audio APE, WAV/PCM, Super Audio CD stereo, ALAC

Zvukové kodeky: 
MPEG-1/2 vrstva I / II / III, AAC, LPCM, WMA, WMAPro, FLAC, multikanálový FLAC, Vorbis, WavPack, APE (Monkey's Audio), ALAC (Apple bezeztrátový), SACD DSD (stereo), AC3, DTS

Podporované soubory snímků:
JPEG, PNG, BMP, GIF

Souborové systémy:
FAT16/FAT32 (read-write), EXT2/EXT3/EXT4 (read-write), NTFS (read-write), exFAT (read-write), HFS/HFS+ (Mac OS Standard/Extended) (read-only), BTRFS (read-write)

Konektory: 
2× USB 2.0, slot pro micro SD, HDMI 2.0a, kompozitní video a analogový stereo zvuk (přes 3,5mm A/V konektor), optický S/PDIF, Ethernet 10/100/1000 Mbit/s, 5 V DC IN, 2× externí konektory WiFi antény

Kód:  GK272o6
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  DUREALBOX4K
P-DC1-WEB27