Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Duux Beam White

5 299 Kč
4 902 Kč
4 051 Kč bez DPH

Duux Beam White

Je ve vašem bytě či domě nepříjemně suchý vzduch a chtěli byste to změnit? Pak je zvlhčovač vzduchu Duux Beam White pro vás jako stvořený. Duux Beam zvlhčí vzduch ve vaší místnosti během chvilky a lze jej využít do prostoru o velikosti až 40 m2 Nádržka na vodu s kapacitou 5 litrů bude pracovat dlouhou dobu a není tak zapotřebí často doplňovat vodu. Vysoký výkon produkce  mlhy - 350 ml/h - zaručuje optimální výkon. Přístroj má rovněž zabudovaný teplotní senzor a hygrostat, díky kterému získáte kontrolu nad kvalitou vzduchu. Duux Beam se pyšní extrémně tichým provozem s úrovni hlučnosti menší než 35 dB.
Klíčové vlastnosti zvlhčovače vzduchu Duux Beam White

 • Zvlhčovač vzduchu Duux Beam White nabízí nízkou spotřebu a vysoký výkon
 • Pro snadnou obsluhu je zvlhčovač vybaven dálkovým ovladačem
 • Příjemnou vůni v místnosti zajistí aromaterapie
 • Zprostředkuje optimální vlhkost v místnosti a vám se tak bude lépe dýchat
 • LED displej s vysokým rozlišením
 • Minimalistický design v bílé barvě
 • Díky ultrazvukové technologii mlhy se vaše ovzduší zlepší a zároveň se vytváří příjemné klima
 • Duux Beam White vydrží až 25 hodin provozu
 • Samoregulační nastavitelný hygrostat přizpůsobí vlhkost v rozmezí od 40 do 90%
 • Duux Beam White disponuje 3 úrovněmi výkonu
 • O vaši bezpečnost se postará funkce automatického vypnutí

Minimalistický design

Zvlhčovač vzduchu Duux Beam White se pyšní minimalistickým designem v bílé barvě, který krásně doplní interiér vaší domácnosti. Přístroj je vyroben z robustní hliníkové základny se stylovým matným povrchem. 

Ultrazvuková technologie

Díky ultrazvukové technologii mlhy se vaše ovzduší zlepší a vy se budete cítit příjemněji. Přístroj je vybaven objemnou nádrží na vodu, díky které vydrží až 25 hodin provozu. Samoregulační nastavitelný hygrostat přizpůsobí vlhkost v rozmezí od 40 do 90% a automaticky upravuje výkon podle vašich aktuálních potřeb. Mezi hlavní přednosti ultrazvukové technologie lze zařadit nízkou spotřebu a vysoký výkon.

3 úrovně výkonu

Duux Beam White disponuje 3 úrovněmi výkonu, které si nastavíte podle vašich potřeb. Dokáže navodit příjemné prostředí prostřednictvím aromaterapie. Postačí vám váš oblíbený esenciální olej, který nakapete do nádržky. Velice praktický je časovač, jenž vám umožní navolit si čas, kdy začne zvlhčovač pracovat. O vaši bezpečnost se postará funkce automatického vypnutí. Přístroj navíc sleduje hladinu vody, vlhkost a teplotu, takže máte vždy aktuální informace. 

Řada užitečných funkcí

Zvlhčovač vzduchu Duux Beam je vybaven řadou užitečných funkcí. LED displej s vysokým rozlišením vám poskytne všechny potřebné informace. Na displeji uvidíte jaká je teplota a vlhkost včetně nastavení a hodnot. Součástí je také odnímatelný dálkový ovládač, kterým snadno přepnete funkce z pohodlí gauče či postele. Nemusíte nikam vstávat, stačí kliknout a je hotovo. Maximální pohodlí vám pak poskytne aplikace Duux pro vaše mobilní zařízení.


Parametry a specifikace

Vlastnosti

Doporučená velikost místnosti 40 m2
Mobilní aplikace Ano
Příkon 27 W
Zvlhčovací výkon 350 ml/hod
Objem nádržky 5 l
Hlučnost 32 dB

Typ zvlhčovače

Typ zvlhčovače S aromadifuzérem

Funkce

Funkce Časovač, Nastavitelná úroveň uvolňování páry, Integrovaný hydrostat, Dálkové ovládání

Barva

Barva Bílá

Rozměry

Hloubka 220 mm
Šířka 220 mm
Výška 670 mm
Kód:  DUXZV350
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  DXHU05
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB19