Obnovit stránku

Dyson Pure Humidify+Cool PH01

20 390 Kč
16 851 Kč bez DPH

Dyson Pure Humidify+Cool PH01


3 v 1 – čistička vzduchu, zvlhčovač a ventilátor 

Dyson Pure Humidify+Cool PH01 kromě automatického čištění také vzduch zvlhčí a příjemně osvěží. Ve vodě navíc hygienicky zachytí 99,9 % bakterií, alergenů a dalších částic obsažených ve vzduchu. Tento přístroj je tak ideální i pro domácnosti s alergiky.


Dyson Pure Humidify+Cool PH01 perfektně vyčistí vzduch

Pokročilý 360° plně utěsněný filtrační systém kombinuje filtr s aktivním uhlíkem pro odstranění plynů a zápachů s utěsněným HEPA filtrem, který zachytává 99,95 % ultra jemných částic.


Dopřejte si čistší vzduch všude kolem vás

Alergeny a znečisťující látky se koncentrují v každé domácnosti, obzvlášť pokud ovzduší ve vaší domácnosti nevěnujete patřičnou pozornost. Stačí si pořídit Dyson Pure Humidify+Cool PH01 s neprodyšně utěsněným filtračním systémem a nečistoty nemají sebemenší šanci.


Zničí veškeré škodlivé bakterie

Technologie Dyson Ultraviolet Cleanse podrobuje každou kapku vody ultrafialovému záření, čímž zničí 99,9 % veškerých bakterií. 


Hygienické zvlhčení vzduchu

Dyson Pure Humidify+Cool PH01 automaticky nastavuje optimální hodnotu vlhkosti vzduchu – vytváří tak zdravější a příjemnější prostředí pro a vás celou vaši rodinu.


Zajistí příjemné osvěžení

Technologie Air Multiplier distribuuje až 320 litrů svěžího, příjemného a čistého vzduchu za vteřinu, ten se následně šíří po celé místnosti. Tím se s pomocí Dyson Pure Humidify+Cool PH01 během několika minut zbavíte suchého a zatuchlého vzduchu.


Vzduch v domácnosti je až 7× znečištěnější než venku

Předměty, které potřebujete pro uspokojení každodenní potřeby mohou vysušovat vzduch a uvolňovat škodlivé mikroskopické částice – i to je jeden z důvodů, proč byste měli zvážit zakoupení čističky vzduchu Dyson Pure Humidify+Cool PH01.


Čistička Dyson Pure Humidify+Cool PH01 je vybavena inteligentními senzory

Integrované snímače monitorují kvalitu vzduchu – vzdušné částice a plyny, teplotu a hladinu vlhkosti. Na základě toho a unikátního algoritmu stanoví čistička Dyson Pure Humidify+Cool PH01 kvalitu vzduchu a následně poskytuje výstup informací v reálném čase.


Dlouhotrvající výkon

Jediným stiskem tlačítka aktivujete hloubkové čištění přístroje. Tento jednoduchý cyklus připraví čističku Dyson Pure Humidify+Cool PH01 pro další práci a zajistí dlouhotrvající hygienický výkon.


Ovládejte čističku Dyson Pure Humidify+Cool PH01 odkudkoliv

Mobilní aplikace Dyson Link umožňuje ovládat čističku kdykoli a odkudkoli, kde je připojení k internetu. Veškeré informace o kvalitě vzduchu, teplotě, vlhkosti a stavu filtru jsou zobrazovány v reálném čase.


Další vlastnosti čističky Dyson Pure Humidify+Cool PH01


Dyson Pure Humidify+Cool PH01

Jet Axis

Dva oscilátory směřují proud vzduchu skrze štěrbiny v rozsahu 90°. U čističky vzduchu Dyson Pure Humidify+Cool PH01 si tak můžete vybrat mezi různými režimy proudění vzduchu.

Dyson Pure Humidify+Cool PH01

Biostatický odpařovač

Třírozměrná vzduchová síť výparníku obsahuje vetkaná biostatická stříbrná vlákna, která brání růstu bakterií. To pomáhá hygienicky zvlhčovat vzduch filtrovaný HEPA filtrem.

Dyson Pure Humidify+Cool PH01

Více než 36 hodin zvlhčování

Účinný systém řízení spotřeby vody a 5litrový zásobník vám umožní neustále zvlhčování vzduchu, aniž byste museli neustále doplňovat vodu.

Obsah balení


Dyson Pure Humidify+Cool PH01

Dyson Pure Humidify+Cool

Dyson Pure Humidify+Cool PH01

Magnetický dálkový ovladač

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Doporučená velikost místnosti 81 m2
Mobilní aplikace Ano
Příkon 45 W
Hlučnost 61,5 dB

Funkce

Funkce Časovač, Dálkové ovládání

Barva

Barva Stříbrná

Rozměry

Hloubka 22 cm
Šířka 22 cm
Výška 93 cm

Typ zásuvky

Země Česko

Vlastnosti

Mobilní aplikace Ano
Příkon 45 W
Vzduchový výkon 1 260 m3/hod
Doporučená velikost místnosti 82 m2
Maximální hlučnost 61,5 dB(A)
Minimální hlučnost 41,5 dB(A)

Filtry

Filtry HEPA, Uhlíkový

Funkce

Funkce Senzor kvality ovzduší, Časovač, Regulace výkonu, Dálkové ovládání, Displej, Zvlhčovač vzduchu, Noční režim, Automatický režim, UV sterilizační lampa
Kód:  DYSCV302
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  DS-275413-01
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB22