Obnovit stránku

ECOVACS Deebot 710

-19%
7 999 Kč
6 490 Kč
5 364 Kč bez DPH

ECOVACS Deebot 710

Maximálně efektivní úklid domácnosti

Robotický vysavač ECOVACS DEEBOT 710 disponuje výkonnými funkcemi včetně inteligentní mapovací technologie Smart Navi™ 2.0 pro zajištění maximálně efektivního a spolehlivého úklidu domácnosti. DEEBOT nabízí několik metod pro důkladný úklid různých povrchů, vysoce výkonné sání v náročných místech a účinnou filtraci, která dokonale zatočí s nečistotami, roztoči a alergeny v ovzduší.

Inteligentní mapovací technologie Smart Navi™ 2.0

DEEBOT 710 je vybaven integrovanou kamerou s pokročilým grafickým algoritmem SLAM, která spolupracuje s mapovací technologií Smart Navi™ 2.0. Zařízení důkladně zanalyzuje prostor místnosti a zjištěná data posléze využije k optimalizaci úklidu, při kterém vysavač využívá systematický úklidový vzorec, který zabraňuje opakovanému čištění stejné oblasti a rovněž se postará o to, aby během úklidu nebylo vynecháno žádné znečištěné místo.

Režim MAX pro maximalizaci výkonu

Aktivací režimu MAX se výkon robotického vysavače zdvojnásobí, díky čemuž dokonale uklidí i velmi znečištěné podlahy a koberce.

Technologie detekce překážek

Díky integrovaným snímačům proti kolizi se vysavač dokáže bezpečně vyhnout překážkám v místnosti. Měkké polstrované nárazníky po stranách vysavače navíc ochrání váš nábytek před poškozením.

Automatické dobíjení

Pokud dojde k vybití Li-ion akumulátoru, robotický vysavač se automaticky navrátí do dobíjecího doku, kde se baterie automaticky dobije, aby DEEBOT mohl pokračovat v úklidu. Na jedno nabití je zajištěna doba provozu až 110 minut.

Ovládání pomocí mobilní aplikace

Po spárování vysavače s mobilní aplikací ECOVACS Home snadno na dálku nastavíte režim čištění či možnost plánovaného úklidu. Na displeji chytrého mobilního zařízení posléze můžete sledovat celkový průběh úklidu včetně mapy nebo zkontrolovat míru dobití akumulátoru či aktuální stav hlavního a bočních kartáčů.

Vysoce výkonný filtr

Díky efektivní filtraci vysavač během úklidu zachytí jemný prach, roztoče a rovněž sníží množství vzduchem přenášených činitelů, které jsou spojovány s alergiemi a astmatem. Pravidelným úklidem zajistíte ve vaší domácnosti zdravější a čistější vzduch, takže budete opět volněji dýchat.

Snadná obsluha

Obsluhovat robota ECOVACS DEEBOT 710 zvládne opravdu každý. Jediným dotykem spustíte režim automatického čištění stisknutím tlačítka na vrchní straně vysavače. Podrobnější nastavení včetně volby úklidového režimu či naplánování úklidu nastavíte prostřednictvím mobilní aplikace.

Aktualizace OTA

Díky integrované funkci aktualizace OTA můžete robotický vysavač ECOVACS DEEBOT 710 snadno aktualizovat a zajistit tak jeho bezproblémový provoz.


5,0
Hodnotili 4 zákazníci
100 %
zákazníků doporučuje
4
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Typ povrchu

Typ povrchu Na koberce

Určení

Určení S mopem, Na čištění koberců

Vlastnosti

Funkce Automatické dobíjení , Senzor proti nárazu
Objem nádoby na prach 0,52 l
Typ motoru DC
Typ ovládání Aplikace
Způsob čištění Kartáče

Rozměry a hmotnost

Výška 8,1 cm
Šířka 32,5 cm
Hloubka 32,5 cm
Hmotnost 3,1 kg

Výbava a příslušenství

Příslušenství Boční kartáč, Dálkové ovládání, Nabíjecí stanice, Ovládání chytrým telefonem

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace Ano

Barva

Barva Bílá

Napájení

Typ baterie Li-ion
Doba nabíjení 4 h (4 h)
Doba provozu 110 min (110 min)

Hlučnost

Hlučnost 65 dB

Typ

Typ vysavače Robotický

Energetický štítek

Hlučnost 65 dB
Kód:  ECOVR710
Záruka: 21 měsíců
Prod. číslo:  D710
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB09