Obnovit stránku

EHANG 184 AAV

EHANG 184 AAV

Přichází revoluce v cestování z místa A do místa B. Napadlo vás někdy, že můžete mít vlastního drona, který by vás přepravoval na obchodní schůzky, do kanceláře a podobně. Už se nemusíte věnovat řízení, už se nezaseknete nikde v zácpě. Smart drone EHANG184 AAV je bezpilotní kvadrokoptéra sloužící k přepravě jednoho pasažéra. Dron se pilotuje zcela sám jen na základě vámi zadaného požadavku cílového místa na elektronické mapě, kterou vám zobrazí ovládací tablet dronu.

Klíčové vlastnosti

  • Revoluční způsob přepravy
  • Bezpilotní ovládání s cílem na bezpečnost cestujícího
  • Velmi malé rozměry a nízká váha ve srovnání s klasickou helikoptérou
  • Využívá pouze elektromotory
  • Baterie zvládnou až 23 minutový let rychlostí téměř 100 km/h
  • Nabíjení trvá pouze 2 - 4 hodiny
  • Jednoduché zadání trasy na mapě spolu s vzlétnutím a přistáním na jediné kliknutí

Zaměřeno na bezpečnost cestujícího

Čtyři ramena a osm vrtulí dodá potřebnou vzletovou sílu a bezpečnost. Systém je koncipován tak, aby dron zvládnul bezpečně přistát i s poruchou jedné vrtule případně s výpadkem jedné z napájecích soustav. 

184 AAV má vestavěný bezpečnostní protokol, který v případě poruchy jakékoliv komponenty nebo výpadku spojení s řídícím centrem okamžitě přistane na nejbližší možnou plochu. Veškerá komunikace je šifrována a každý AAV má svůj vlastní bezpečnostní klíč, aby nebylo možné dron vzdáleně ovládnout.

Řídící centrum

Řídící centrum vyhodnocuje nejen povětrnostní podmínky v letové výšce, ale i ostatní letové dráhy a všechny ostatní okolnosti, které by mohly mít vliv na hladký průběh letu. V případě jakýchkoliv pochybností nebo náhlých událostí okamžitě vyhodnocuje situaci a za letu navede dron k přistání na nejbližší bezpečné místo, nebo v případě, že se teprve chystáte vzlétnout, let zruší a zakáže do doby, než bude vše v pořádku.

Parametry a specifikace

Vybavení

Doba provozu 23 min
Typ Kvadrokoptéra
Max. rozlišení videa Bez kamery

Hmotnost

Hmotnost 200 000 g

Pokročilé

Maximální rychlost 96 km/h

Paměť

Slot na paměťovou kartu Ne

Napájení

Doba nabíjení 240 min

Rozměry

Šířka 3 899 mm
Výška 1 447 mm
Hloubka 3 866 mm

Obsah balení

Obsah balení model
Kód:  LILYDR2
Záruka: 24 měsíců
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB22