Obnovit stránku

ELECTROLUX 600 PRO SatelliteClean KESC9200L

- 10 let záruka na invertorový motor po registraci
A++
15 990 Kč
13 215 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

ELECTROLUX 600 PRO SatelliteClean KESC9200L

Dejte navždy sbohem dlouhému odmáčení, drhnutí a vodou svraštělým prstům. S vestavnou myčkou Electrolux KESC9200L navíc ušetříte i váš drahocenný čas, ten můžete strávit mnohem příjemněji. Prostorné provedení myčky s nastavitelnými košíky snadno pojme až 15 jídelních sad a své využití tak myčka nalezne i v početnějších rodinách. Tento model se řadí do maximálně úsporné třídy A++, s odhadovanou spotřebou vody 3 080 litrů za rok a třídou účinnosti sušení A. S myčkou tak nebudete zbytečně zatěžovat váš rodinný rozpočet. Přítomen je kvalitní invertorový motor, který je úsporný, efektivní a tichý. Hladina hluku nepřekračuje hodnotu 46 dB, což je rozhodně vítáno a vy tak nebudete zbytečně rušeni probíhajícím mytím. Vzdejte se ručního mytí a přenechte  práci s mytím nádobí opravdovým odborníkům společnosti Electrolux. 

Klíčové vlastnosti vestavné myčky Electrolux KESC9200L

 • Plně integrovaná myčka od společnosti Electrolux
 • Určená pro 15 sad nádobí
 • Úsporný provoz (A++)
 • Technologie AirDry pro perfektní výsledky sušení
 • Integrovaný displej
 • Rychlé nastavení programu pomocí funkce QuickSelect
 • S TimeBeam budou údaje o mytí promítány na podlahu 
 • PerfectFit usnadňuje instalaci
 • Dvojitě rotující rameno neustále mění úhel ostřiku SatelliteClean
 • Úchytky SoftGrips a SoftSpikes ochrání křehké sklo
 • 8 praktických programů
 • Indikátor doplnění soli
 • Odložený start až o 24 hodin

Lepší pokrytí s ramenem SatelliteClean

Další praktickou vychytávkou je systém SatelliteClean. Ten nabízí až 3× lepší výsledky, než je běžné. Dvojitě rotující rameno neustále mění úhel ostřiku, proto i objemnější nádobí bude vždy dobře umyto.

Rychlé a snadné nastavení programu

Pro uživatele je připraven přehledný ovládací panel na horní hraně dvířek. Zde si lze vše jednoduše a rychle navolit i díky moderní funkci QuickSelect. Posuvným tahem zvolíte délku programu a poklepáním přidáte různě volitelné funkce.

Šetrná myčka s dostatečnou kapacitou

S kapacitou pro 15 sad špinavého nádobí se myčka KESC9200L uplatní i v početnějších rodinách. Myčka je šetrná i k vašim náchylnějším kouskům. Držáky SoftGrips a SoftSpikes jsou určeny pro křehké sklo. Měkký materiál šetrně a bezpečně drží sklenice na svém místě a chrání je před popraskáním nebo dokonce rozbitím. Využijte tak i vy naší skvělé nabídky a svěře starost se špinavým nádobím do rukou opravdových profíků z dílny Electrolux. 

Indikátor stavu mytí

Další praktickou funkcí je TimeBeam, která vás v tichosti informuje o aktuálním stavu mycího programu. Světelný bod promítaný na podlaze pod spotřebičem nepřehlédnete. Když svítí červená, program běží, když zelená, je mytí hotové

Funkce AirDry

Plně integrovaná myčka na nádobí Electrolux KESC9200L s energetickou třídou A++ je vybavena praktickou funkcí, která zajistí maximální možný výsledek. Každé mytí dokončí technologie AirDry. Automatické pootevření dvířek o 10 cm umožní proudění čerstvého vzduchu, jenž šetrně dosuší všechny talíře a příbory. 

Parametry a specifikace

Rozměry

Výška 81,8 cm
Šířka 59,6 cm
Hloubka 55 cm

Energetický štítek

Třída účinnosti sušení A
Hlučnost 46 dB

Funkce

Funkce Šuplík na příbory, Odložený start
Vhodné do kuchyně IKEA METOD Ano

Typ

Typ Plně integrovaná

Délka hadice

Délka přívodní hadice 1,8 m
Délka odpadní hadice 1,8 m (1,8 m)
Kód:  ELXMY062
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  KESC9200L
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB13