Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

ELECTROLUX Bezpečnostní přívodní hadice 2.5m E2WIS250A2

Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
859 Kč
710 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

ELECTROLUX Bezpečnostní přívodní hadice 2.5m E2WIS250A2

Přívodní hadice je klíčovým prvkem každé pračky. Bez ní nic nevyperete. A když si pořídíte nekvalitní, snadno vyplavíte koupelnu, nebo vytopíte sousedy. Abyste tomu předešli, je tato hadice Electrolux opatřena bezpečnostním ventilem, který reaguje na kontakt s vodou. Už se vám nikdy nestane, že by vám přívodní hadice zpuchřela, protože tato má indikátor nutnosti výměny, budete tedy hned vědět, že je potřeba pořídit novou. Tato 2,5 metru dlouhá hadice je vhodná do každé běžné koupelny, standardizované přípojky zajistí, že hadice bude snadno připojitelná k jakémukoli typu automatické pračky.

Navíc obsahuje obě přípojky i sítko, takže nebudete muset shánět žádné další doplňky. Jednoduše připojte jeden konec na přívod vody, druhý na pračku a můžete začít prát. Instalace je natolik snadná, že se obejdete bez nářadí, stačí přípojky pořádně utáhnout. Sítko zabrání pronikání jakýchkoli mechanických nečistot do pračky, takže prodlouží životnost vašeho spotřebiče.

Klíčové vlastnosti

  • Ochranný ventil
  • Indikátor nutnosti výměny
  • Délka 2,5 m
  • Přípojky, sítko
  • Certifikovaná IMQ, VDE, WRAS
4,9
Hodnotilo 8 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
2
uživatelské recenze
0,00 %
nízká reklamovanost
Všechna hodnocení
Kód:  ELUXAC0064
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  E2WIS250A2
P-DC1-WEB12