Obnovit stránku

Electrolux Clean 600 EL61A4UG

4 589 Kč
3 793 Kč bez DPH

Electrolux Clean 600 EL61A4UG

Hodláte si pořídit kvalitní vysavač a nechcete neustále řešit výměnu sáčku na nečistoty? Electrolux Clean 600 EL61A4UG pro vás bude skvělým kandidátem, jelikož veškeré vysáté nečistoty jsou střádány v nádobě na prach o objemu 1,6 litru. Samozřejmě se můžete spolehnout na to, že s vysavačem vysajete všechny nečistoty z tvrdých podlah i koberců. K tomu spotřebiči pomáhá cyklónová technologie s maximální sací silou 170 W. Praktickou funkcí je plynulá regulace výkonu. Snadno si tak uzpůsobíte výkon vysavače Electrolux Clean 600 přizpůsobíte momentálním potřebám. Na nejvyšší výkon dosahuje hlučnost hodnoty 74 dB. 12metrový akční rádius a měkká XL kola umožní pohodlné vysávání. Bezsáčkový vysavač Electrolux Clean 600 EL61A4UG disponuje 6stupňovou filtrací. K vysavači obdržíte široké příslušenství i s Animal Kitem, který využijete pro odstranění zvířecích chlupů z čalounění a koberců.

Klíčové vlastnosti bezsáčkového vysavače Electrolux Clean 600 EL61A4UG 

  • Cyklónová technologie s maximální sací silou 170 W
  • Díky plynulé regulaci výkonu si můžete nastavit optimální sací sílu vysávanému povrchu nebo nepořádku
  • Electrolux Clean 600 EL61A4UG je bezsáčkový a nemusíte tak měnit sáčky, stačí pouze vysypat nádobu na nečistoty (objem 1,6 l)
  • Vysavač lze jednoduše uschovat ve svislé i vodorovné poloze a skladnosti napomáhá i dvoudílná odnímatelná trubice
  • 6stupňová filtrace s omyvatelným filtrem E12
  • Akční rádius vysavače Electrolux je 12 metrů (9metrový přívodní kabel)
  • Měkká kolečka snižují hluk a chrání podlahu.
  • Hlučnost při nejvyšším výkonu činí 74 dB
  • Obsah balení: bezsáčkový vysavač Electrolux, štěrbinová hubice, kartáček, hubice na čalounění, podlahová hubice Dust magnet Silent, hubice na parkety, mini turbo kartáč, Animal Kit

Bezsáčkový vysavač Electrolux má 6stupňovou filtraci

K zajištění čisté domácnosti slouží šestistupňový filtrační systém. Díky němu bezsáčkový vysavač Electrolux Clean 600 zachytí až 99,99 % mikročástic prachu větších než 1 mikrometr. Uvnitř použitý filtr E12 lze v případě potřeby omývat od zachycených nečistot.

Electrolux Clean 600 zatočí s nečistotami pomocí cyklónové technologie

Na sací výkon bezsáčkového vysavače Electrolux Clean 600 se můžete spolehnout i po naplnění nádoby na prach*. Cyklónová technologie je totiž při vysávání nečistot velice účinná. Mezi další benefity vysavače Electrolux patří plynulá regulace výkonu, takže si můžete sami zvolit ideální sací sílu.

*Při maximálním výkonu si po naplnění nádoby na prach zachová až 99 % běžného úklidového výkonu (podle výkonnostní normy IEC 62885-2, edice 1.0; odstavec 5.1, 5.7 a 5.9).

Snadné vysypávání prachové nádoby

V pouhých dvou krocích se zbavíte veškerých nečistot, které jste s vysavačem Electrolux Clean 600 EL61A4UG vysáli. Stisknutím vyndáte nádobu z vysavače a jakmile budete u koše, stačí otevřít víko nádoby na prach a všechen nepořádek vysypat. Určitě oceníte, že při vyprazdňování nádoby nepřijdete do styku s nečistotami.

Vysavač Electrolux Clean 600 vyniká kompaktním designem a snadnou manipulací

Kompaktní konstrukční řešení umožní bezsáčkový vysavač Electrolux Clean 600 uložit ve svislé i vodorovné pozici. Zcela jednoduše tak pro něj najdete místo, kde vám nebude překážet a přitom jej budete mít vždy po ruce. Pohodlné vysávání a snadnou manipulaci zajistí 12metrový akční rádius a dvě velká pogumovaná XL kolečka. Právě díky pogumovaným kolečkům se nemusíte bát, že byste si při úklidu s vysavačem Electrolux Clean 600 EL61A4UG poškodili vaše podlahy a nebo nábytek.

Parametry a specifikace

Typ povrchu

Typ povrchu Na všechny druhy podlah, Na koberce, Na tvrdé podlahy, Na měkké povrchy, Na čalounění, Na lino, Na dřevěné podlahy, Na plovoucí podlahy

Určení

Určení Na zvířecí chlupy, Na plavoucí podlahy, Na tvrdé podlahy

Rozměry a hmotnost

Šířka 28,3 cm
Výška 30,4 cm
Hloubka 42,2 cm
Hmotnost 7,76 kg

Typ

Typ vysavače Bezsáčkový

Vlastnosti

Materiál trubice Nerez
Akční rádius 12 m

Energetický štítek

Hlučnost 74 dB

Filtry

Typ filtru HEPA filtr, Omyvatelný filtr

Příkon

Příkon 550 W

Výbava a příslušenství

Příslušenství 230V napájecí zdroj, Automatické navíjení kabelu, Hubice na čalounění, Hubice na srst, Hubice s kartáčkem, Měkčená kolečka, Mini turbo kartáč, Parketová hubice, Podlahová hubice, Regulace výkonu, Štěrbinová hubice, Kartáč 3v1, Turbohubice

Ocenění

Ocenění Bez ocenění

Vhodné pro

Vhodné pro ELECTROLUX

Napájení

Typ napájení S kabelem

Typ zásuvky

Země Česko

Objem

Objem 1,6 l

Barva

Barva Šedá
Kód:  ELEBV951
Záruka: 24 měsíců(IČ 12)
Prod. číslo:  900258548
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB02