Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

ELECTROLUX 800 SENSE SenseFry EIS6448

Cena s CashBack 17 490 Kč
19 490 Kč
16 107 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

ELECTROLUX 800 SENSE SenseFry EIS6448

Varná deska Electrolux EIS6448 - vařte s lehkostí šéfkuchaře

S indukční vestavnou varnou deskou Electrolux Intuit 800 SENSE EIS6448 o šířce 60 cm snadno připravíte rodinný oběd i večeři o šesti chodech pro všechny známé a kamarády. Stačí jen nastavit správnou teplotu a můžete se bez okolků pustit do vaření na jedné ze čtyř varných zón, které lze snadno propojit. Tato varná deska má mnoho funkcí jako je PowerBoost, SenseCook pro rovnoměrné propečení pokrmů či možnost propojení s odsavačem par pomocí Hob2Hood. Navíc má také užitečný dětský zámek. Díky digitálnímu ukazateli budete vždy vědět, která zóna je zrovna v činnosti a získáte dokonalý přehled o varném procesu. S indukční deskou Electrolux získáte efektivního pomocníka, který vám ušetří nejen čas, ale i energii při vaření. 

Klíčové vlastnosti varné desky Electrolux 800 SENSE Intuit EIS6448 

  • Varná deska 800 SENSE Intuit EIS6448 od značky Electrolux
  • Indukční technologie pro rychlé vaření
  • Funkce spojování varných ploch
  • Barevné digitální dotykové ovládání 
  • Hob2Hood s možností propojení s odsavačem par
  • SenseCook Fry pro rovnoměrné propečení pokrmů 
  • Ukazatel pro každou varnou zónu
  • Varná deska je vybavena dětským zámkem
  • Funkce PowerBoost pro maximální výkon

Šikovné technologie

Promyšlené funkce činí z varné desky Electrolux EIS6448 ideální volbu do každé kuchyně. Potřebujete získat maximální teplotu během krátké doby? Funkce PowerBoost umožňuje zvýšení energie na maximum během okamžiku a vy tak přivede pokrm k varu dříve, než se nadějete. Praktické a jednoduché ovládání usnadní nastavení teploty a s funkcí Pauza můžete vaření přerušit bez ztráty tohoto nastavení. Technologie SenseFry udržuje povrch pánve ideálně rozpálený a tak již nebude třeba měnit nastavení teploty.

Snadné ovládání pomocí dotykové obrazovky

Vaření bude s barevnou dotykovou obrazovkou zcela jednoduché a intuitivní. Stačí si zvolit pokrm, který chcete vařit a varná deska Electrolux EIS6448 s vámi projde jednotlivé kroky, abyste vždy uvařili perfektní jídlo.

Spojení varných zón

Potřebujete jednu velkou varnou plochu, abyste mohli například grilovat více věcí najednou? Díky technologii spojení varných zón to bude hračka. Nastavení času a teploty pak proběhne automaticky. 

Praktické i bezpečné

Integrovaná funkce dětského zámku ochrání vaše ratolesti a zamezí jejich manipulaci s deskou během vaší nepřítomnosti. Indukční technologie varné desky Electrolux EIS6448 zachovává okolí hrnců chladné, takže i když vám jídlo z hrnce uteče, nikdy se na desce nepřipálí. Výhodou je i nastavení času pro jednotlivé varné zóny, takže nehrozí připálení některých z pokrmů při vaření více věcí najednou. Snadnou a rychlou údržbu tak oceníte po každém vaření.

4,7
Hodnotilo 12 zákazníků
10+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
10
uživatelských recenzí
?
neznámá reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Typ varné desky

Typ Indukční

Design

Design Klasický

Funkce a vlastnosti varné desky

Funkce a vlastnosti Dětská pojistka, Hob2Hood
Propojení desky s digestoří Ano

Rozměry

Výška 4,4 cm
Šířka 59 cm
Hloubka 52 cm

Barva

Barva Šedá

Provedení varné desky

Vzhled Tvrzené sklo
Provedení Vestavná
Povrch Sklo
Kód:  ELXVD052
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  EIS6448
P-DC1-WEB23