Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Electrolux Pure A9 PA91-604GY

-11%
Akční cena
13 999 Kč
12 490 Kč
10 322 Kč bez DPH

Electrolux Pure A9 PA91-604GY

Výkonná čistička vzduchu Electrolux PA91-604GY z řady PURE A9 je ideální pomocník do vaší domácnosti. Uchvátí vás svým moderním vzhledem ve světle šedé barvě, která krásně doplní interiér místnosti. Čistička je ideální do místností do 129 m2, ve kterých bude moct efektivně čistit ovzduší. 5fázová filtrace pak zaručuje perfektní výsledky a příjemné prostředí pro vás i vaši rodinu. Každá filtrace napomáhá k tomu, aby místnost byla bez nečistot včetně kouře a prachu, který snad trápí všechny z nás. Čistička je vybavena elektronickým displejem a nočním režimem. Nechybí také senzor teploty, světla, vlhkosti ovzduší a životnosti filtru. Přistroj disponuje certifikací ECARF (Europian center of Allergy Research Foundation). Klíčové vlastnosti čističky vzduchu Electrolux PA91-604GY

 • Výkonná čistička vzduchu Electrolux PA91-604GY z řady PURE A9 
 • Moderní vzhled ve světle šedé barvě
 • Vhodná do místnosti do 129 m2
 • 5fázová filtrace zaručuje perfektní výsledky
 • Čistička je vybavena elektronickým displejem a nočním režimem
 • Nechybí také senzor teploty, světla, vlhkosti ovzduší a životnosti filtru
 • PureSense technologií nepřetržitě měří úroveň znečištění
 • SMART technologie výměny filtru si pamatuje dobu používání 
 • Praktická aplikace PURE A9 pro systém iOS a Android
 • Technologie AirSurround vytváří silný a plynulý spirálový pohyb vzduchu
 • Čistička Electrolux je opravdu tichá a její provoz vás nebude ničím rušit

PureSense technologie

Čistička vzduchu Electrolux PA91-604GY je vybavena PureSense technologií, která nepřetržitě měří úroveň znečištění vnitřního a vnějšího vzduchu. Navíc automaticky upravuje míru čištění tak, abyste se v místnosti cítili dobře. 

SMART technologie čističky Electrolux PA91-604GY

Ať je zima či léto, čističku vzduchu Electrolux si lze přizpůsobit přesně podle vašich aktuálních potřeb pomocí filtrů 360 a 5stupňového systému čištění. SMART technologie výměny filtru si pamatuje dobu používání a nezkracuje čas doby výměny filtru. I přesto, že filtr odstraníte a poté ho vrátíte, čistička Electrolux PA91-604GY sama pozná, jaká je zbývající životnost filtru.

Praktická mobilní aplikace

Čistička Electrolux PA91-604GY disponuje praktickou aplikací PURE A9 pro systém iOS a Android, díky které můžete sledovat kvalitu vzduchu vaší domácnosti i na cestách. Můžete si tak udržovat příjemné prostředí, i když jste zrovna pryč. Prostřednictvím aplikace lze kontrolovat plnění úkolů v daném časovém období, měnit svá nastavení nebo si prohlédnout souhrnný přehled o provozu čističky vzduchu Electrolux PA91-604GY.

Technologie AirSurround

Nechybí také užitečná technologie AirSurround, která vytváří silný, avšak plynulý spirálový pohyb vzduchu. Díky této cirkulaci vzduchu se čistí vzduch až třikrát rychleji. Čistička Electrolux PA91-604GY je vybavena dětskou pojistkou, takže se nemusíte bát vložit čističku do dětského pokoje.

Tichý provoz

Čistička Electrolux PA91-604GY je opravdu tichá a její provoz vás nebude ničím rušit. Využít ji můžete tedy i do ložnice či dětského pokoje. Při maximální rychlosti je hladina hluku pouze 46 dB. Minimální hladina zůstává na skvělé hodnotě pouhých 17 dB. 

Čistička vzduchu Electrolux PA91-604GY se adaptuje na různá prostředí

Jelikož je každá domácnost jiná, vyvinula společnost Electrolux celou řadu filtrů, které si poradí se specifickými nároky okolního prostředí. Ať už se jedná o filtraci nepříjemných pachů, alergenů či prachu, vždy si najdete pro vás ten ideální.


Čistička vzduchu Electrolux PA91-604GY

5fázová filtrace

5fázová filtrace se postará o perfektní výsledky a vytvoří pohodové prostředí pro vás a celou vaši rodinu. Mechanický filtr prodlužuje celkovou životnost filtrace, zachycuje větší vzdušné částice, mechanické nečistoty a prach. Antibakteriální vrstva Cleancel pak brání růstu mikroorganizmů. Filtr EPA 12 zachytí až 99,5 % částic a nečistot o velikosti pouhých 0,3 mikronu včetně prachu, pylu a jiných alergenů. Nechybí také uhlíkový filtr, který je navržený tak, aby eliminoval nepříjemný zápach a kouř, při čemž slibuje až 99% účinnost. Rovněž také rapidně snižuje riziko růstu bakterií a plísní. Ionizátor využívá pozitivní a negativní ionty k odstranění vzdušných nečistot včetně prachu, kouře, pylu a alergenů.


4,3
Hodnotilo 7 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
3
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Mobilní aplikace Ano
Příkon 41 W
Vzduchový výkon 620 m3/hod
Doporučená velikost místnosti 129 m2
Maximální hlučnost 46 dB(A)
Minimální hlučnost 17 dB(A)

Filtry

Filtry Antibakteriální

Funkce

Funkce Senzor kvality ovzduší, Displej, Noční režim, Automatický režim, Dětský zámek, Pro alergiky
Kód:  ELECV587
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  950011385
P-DC1-WEB23