Elektrické holicí strojky WILKINSON
Elektrické holicí strojky WILKINSON umíme doručit ještě v den objednávky! Stačí, aby bylo vybrané zboží skladem. Vytvořte objednávku z pohodlí domova a nechte si ji dovézt na vaši adresu, do AlzaBoxu nebo na jednu z našich poboček. Proč ještě nakupovat na Alza.cz?
Pokračovat
Vše z 30
WILKINSON Hydro 5 Protection XXXL + 13 ks
971,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Holicí strojek - na vousy, černá, modrá a stříbrná barva, 13 nástavců v balení - 75 Kč/ks
WILKINSON Intuition Sensitive Care XXL + 5 ks
485,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Holicí strojek - na intimní partie, podpaží a nohy, protiskluzová rukojeť a naklápěcí hlavice, zelená barva, náhradní hlavice a 5 nástavců v balení - 97 Kč/ks
WILKINSON Skin Protection Quattro 4 + 9 ks
579,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Holicí strojek - na vousy, intimní partie a podpaží, materiál holicího mechanismu titan, šedá barva, 9 nástavců v balení - 64 Kč/ks
WILKINSON Skin Protection Quattro 4 + 1 ks
239,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Holicí strojek - na vousy, intimní partie a podpaží, materiál holicího mechanismu titan, šedá barva
WILKINSON Intuition Flow Hybrid + 4 náhradní hlavice
139,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Holicí strojek - planžetový, na intimní partie a nohy, materiál holicího mechanismu ocel, naklápěcí hlavice, fialová barva, náhradní hlavice a 1 nástavec v balení, rozměry 9 × 3,6...
WILKINSON Intuition Complete XXL + 6 ks
629,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Holicí strojek - na intimní partie, podpaží a nohy, naklápěcí hlavice, bílá a růžová barva, 6 nástavců v balení - 105 Kč/ks
WILKINSON Intuition Quattro XL Pack + 8 ks
Super cena
579,-
Ušetříte 26,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Holicí strojek - na intimní partie, podpaží a nohy, materiál holicího mechanismu ocel, růžová barva, 8 nástavců v balení - 72 Kč/ks
WILKINSON Hydro 5 Ultimate + 5 ks
629,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Holicí strojek - na vousy, intimní partie a podpaží, naklápěcí hlavice, černá barva, náhradní hlavice a 5 nástavců v balení - 126 Kč/ks
WILKINSON Intuition 2in1 Soap and Shave Nourishing + 3 ks
349,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Holicí strojek - na intimní partie, podpaží a nohy, materiál holicího mechanismu ocel, růžová barva, 3 nástavce v balení - 116 Kč/ks
WILKINSON Intuition Quattro Sensitive XL Pack + 5 ks
Super cena
379,-
Ušetříte 20,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Holicí strojek - na intimní partie, podpaží a nohy, materiál holicího mechanismu ocel, fialová barva, 5 nástavců v balení - 76 Kč/ks
WILKINSON Hydro 5 Ultimate + 1 ks
289,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Holicí strojek - na vousy, intimní partie a podpaží, materiál holicího mechanismu ocel, černá barva
WILKINSON Intuition 2in1 Soap and Shave Nourishing + 1 ks
249,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Holicí strojek - na intimní partie, podpaží a nohy, materiál holicího mechanismu ocel, růžová barva
WILKINSON Intuition Quattro + 1 ks
239,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Holicí strojek - na intimní partie, podpaží a nohy, materiál holicího mechanismu ocel, růžová barva
WILKINSON Intuition Quattro Sensitive + 1 ks
239,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Holicí strojek - na intimní partie, podpaží a nohy, materiál holicího mechanismu ocel, fialová barva, 1 nástavec v balení
WILKINSON Intuition Bikini Care Duo
329,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Holicí strojek - na intimní partie, materiál holicího mechanismu ocel, mentolová barva
WILKINSON Hydro 5 Protection XXL + 9 ks
707,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Holicí strojek - na vousy, černá, modrá a stříbrná barva, 9 nástavců v balení - 79 Kč/ks
WILKINSON Hydro 5 Skin Protection Sensitive 4 ks
Super cena
349,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Náhradní holicí hlavice - panské, 5 břitů, výkyvné a se zvlhčujícími polštářky, kompatibilní s řadou Wilkinson Hydro - 87 Kč/1 ks
WILKINSON Hydro 5 Skin Protection 4 ks
Super cena
349,-
Ušetříte 392,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Náhradní holicí hlavice - panské, 5 břitů, se zvlhčujícími polštářky, kompatibilní s řadou Wilkinson Hydro - 87 Kč/1 ks
WILKINSON Intuition 2 v 1 Sensitive Care + 9 ks
Super cena
699,-
Ušetříte 31,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Náhradní hlavice Hlavice pro holicí strojek pro citlivou pokožku vytváří samy při holení bohatou pěnu, čímž zajistí hladké oholení bez potřeby gelu či pěny na holení. - 78 Kč/ks
WILKINSON Sword Intuition Quattro Sensitive 6 ks
429,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Náhradní hlavice Hlavice pro citlivou pleť se čtyřmi vestavěnými bezpečnostními břity, které pomáhají minimalizovat podráždění při holení, poškrábání a řezné rány - 72 Kč/ks
WILKINSON Hydro5 Skin Hydration 16 ks
Super cena
1 249,-
Ušetříte 56,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Náhradní hlavice Náhradní hlavice s 5 břity s karbonovým povlakem a zvlhčujícím gelem poskytujícím hydrataci pleti. Výhodné balení 16 ks. - 78 Kč/ks
WILKINSON Intuition Quattro 6 ks
429,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Náhradní hlavice Hlavice se čtyřmi vestavěnými bezpečnostními břity, které pomáhají minimalizovat podráždění při holení, poškrábání a řezné rány - 72 Kč/ks
WILKINSON Hydro 5 Ultimate 4 ks
429,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Náhradní hlavice Náhradní hlavice s 5 vestavěnými bezpečnostními břity s karbonovým povlakem a gelem s kyselinou hyaluronovou pro hladké oholení a hydrataci - 107 Kč/ks
WILKINSON Intuition Bikini Care + 3 ks
329,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Náhradní hlavice Náhradní hlavice se 3 břity pro holicí strojek pro holení v oblasti bikin - 110 Kč/ks
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Elektrické holiace strojčeky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Elektromos borotvák, villanyborotvák