Obnovit stránku

Elgato Eve Enery EU 2pack

Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
2 499 Kč
2 065 Kč bez DPH
Apple HomeKit

Moderní ekosystém

Apple HomeKit je platforma budoucnosti. Umožňuje totiž vytvářet ekosystém plný chytrých zařízení a jejich jednoduchou spolupráci se Siri. Senzor Elgato Eve Energy EU se snadno zařadí do chytré domácnosti.

Elgato Eve

Chytrá domácnost

Rodina produktů Elgato Eve využívá právě vyspělé technologie Apple HomeKit a nabízí mimořádně snadné ovládání i pokročilé zabezpečení pro celou vaši domácnost.

Zlepšete svůj životní komfort

Vaše domácnost je místo, kde trávíte mnoho času. I proto je nutné sledovat jednotlivé ukazatele. Ať už se jedná o teplotu vzduchu i jeho kvalitu, spotřebu elektrické energie nebo četnost otevírání vchodových dveří nebo oken. To všechno vám dovolí sledovat rodina produktů Elgato Eve. Tyto chytré hračky umí neuvěřitelné věci a dokonce se už dostávají do rozumné cenové hladiny. 


Přehled nad spotřebou

Získejte přehled nad spotřebou elektrické energie

Dvojice senzorů Elgato Eve Energy EU jsou průchozí elektrické zásuvky vybavené řadou senzorů, které kromě měření aktuální a dlouhodobé spotřeby zvládnou i zapínání připojených zařízení. Stačí vydat pokyn přes asistentku Siri. Veškerá spotřeba se přenáší do krásných a přehledných grafů. K samotnému přenosu dat do mobilní aplikace slouží rozhraní Bluetooth 4.0 Smart.

Jednoduše elegantní

Celý ekosystém Elgato Eve byl pečlivě navržen pro co nejjednodušší začlenění do vaší domácnosti. Zcela bezdrátový provoz vás zbaví instalace nepotřebné kabeláže a výměnné baterie si vyznačují dlouhou životností. Technologie Apple HomeKit také poskytuje pokročilé šifrování a maximální zabezpečení naměřených dat. Vaše osobní asistentka Siri je navíc kdykoliv připravena vás podrobně o všem informovat.


Parametry specifikace:
Rozsah měření:
Vstup: AC 100 - 240 V, 50/60 Hz Výstup: AC 100 - 240 V Max. 11A / 2500 W
Typ bezdrátové rozhraní:
Bluetooth 4.0 Smart
Podporovaná zařízení:
iPhone, iPad nebo iPod se systémem iOS 8.4 a novějším
Apple TV 3. generace

Rozměry:
49 × 49 × 73 mm

5,0
hodnotilo 4 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Připojení Bezdrátové
Kompatibilita Apple HomeKit, Bluetooth
Rozšiřitelnost Otevřený systém
Oblast využití Elektroinstalace
Kód:  ELGHK1h1
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  1EE308307002
Odkazy: Stránky výrobce