Obnovit stránku

ELÍZ EAP 05B

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

ELÍZ EAP 05B

Mnoho lidí se zajímá o kvalitu vzduchu, který dýchají v domácnosti. Avšak většina neřeší kvalitu vzduchu ve svém autě. Stále se v autě vyrovnáváte s těmito skrytými hrozbami, jako jsou nečistoty, prach, pyl, zápach z klimatizace, zápach výfukových plynů apod.? Dýchejte přirozeně i ve vašem autě! Díky čističce vzduchu ELÍZ EAP 05B, speciálně navržené pro auta, si dopřejete čistý a svěží vzduch i v autě během cest.

Klíčové vlastnosti

  • Kompaktní a vysoce účinná
  • HEPA filtr s aktivním uhlím
  • Adsorpční filtace
  • 360° nasávání vzduchu
  • CADR 8 m3/hod
  • ionizátor, 5 milionů záporných iontů na cm3
  • Barevná indikace znečištění vzduchu
  • Napájení přes 12 V autozapalovač
  • Tichý provoz

Kompaktní a vysoce účinná

Tento malý zázrak filtruje prach a pevné nečistoty, pyl, bakterie, odstraňuje zápach, kouř z cigaret a eliminuje formadelhydy. 360° cyklické hloubkové čištění vnitřního prostoru auta vám zajistí vysokou účinnost čištění a přinese pohodu, kterou jistě ocení každý, zejména alergici. Čistička vzduchu do auta má zabudovaný účinný HEPA filtr s aktivním uhlím a pracuje na principu adsorpční filtrace vzduchu. HEPA filtr díky své struktuře z mikrovlákna s velikostí pórů 0,01 um a s příměsí aktivního uhlí dosahuje míru filtrace vzduchu více než 99,9%

Technologie uvolňování záporných iontů

Čistička vzduchu do auta je vybavena také ionizátorem, který do vzduchu uvolňuje záporné ionty - anionty a díky tomu vytvoří vynikající čistící účinek, osvěží vaší mysl a posílí imunitu. Přítomnost záporných iontů ve vzduchu zvyšuje přívod kyslíku do mozku, snižuje krevní tlak, podporuje krevní oběh a metabolismus a posiluje imunitu člověka.

Dotykové ovládání a senzor kvality vzduchu

Čistička se pohodlně ovládá dotykovým vypínačem, který zároveň slouží jako světelný senzor kvality vzduchu. Barevně indikuje míru znečištění vzduchu v autě.

Parametry:

hlučnost:
< 40 dB

Hmotnost:
250 g

Rozměry:
74 × 74 × 170 mm

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Mobilní aplikace Bez aplikace
Příkon 3 W
Vzduchový výkon 8 m3/hod
Maximální hlučnost 40 dB(A)

Filtry

Filtry HEPA, Uhlíkový, Formaldehydový

Funkce

Funkce Ionizace vzduchu
Kód:  ELICV021
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  1410
P-DC1-WEB29