Obnovit stránku

EMOS LED stropní a nástěnné svítidlo s dálkovým ovladačem 36W, stmívatelné

5 2 hodnocení
2 459,-
Při koupi 1 ks 2 459 Kč/ks
Při koupi 2 ks 2 336 Kč/ks
Při koupi 3 ks 2 287 Kč/ks
Při koupi 4 ks 2 238 Kč/ks
Při koupi 5 a více ks 2 189 Kč/ks

EMOS LED stropní a nástěnné svítidlo s dálkovým ovladačem 36W, stmívatelné

Jestliže hledáte nové svítidlo k použití v kanceláři, na chodbě v hotelu nebo klidně i hlavní stropní svítidlo do své ložnice, určitě byste neměli přehlédnout chytré LED svítidlo EMOS 36 W řady EXCLUSIVE. Toto svítidlo vás okouzlí nejen svým decentním vzhledem s možností použití rámečku hned ve 2 barvách, ale především řadou svých unikátních funkcí. Nemůžete-li se rozhodnout, zda pořídit svítidlo s teplou či studenou barvou světla, pak vám svítidlo EMOS EXCLUSIVE dovolí nastavovat si jakoukoliv barvu světla podle vaší aktuální nálady či využití svítidla. Potěší vás jistě také svou schopností stmívání v 10 úrovních anebo speciálním nočním režimem pro ambientní osvětlení. Vše můžete ovládat z pohodlí křesla dálkovým ovladačem. Kvalitní, pevná a zároveň lehká konstrukce svítidla EMOS EXCLUSIVE 36 W zajistí snadnou instalaci jak na strop, tak i na stěnu. Mléčně zabarvený difuzor propouští světlo rovnoměrně do celé místnosti v širokém úhlu 115°. Pod ním se skrývají LED diody, které vynikají svou výjimečně dlouhou životností až 25 000 hodin. Potvrzením kvality svítidla je prodloužená záruka na 3 roky.


Klíčové vlastnosti stropního a nástěnného LED svítidla EMOS EXCLUSIVE 36 W s dálkovým ovladačem

 • Inteligentní LED svítidlo, které můžete použít jako stropní i nástěnné
 • Decentní kruhový design se hodí do každého interiéru, navíc si můžete vybrat ze 2 barev rámečků přiložených v balení (bílá či stříbrná)
 • Svítidlo EMOS řady EXCLUSIVE má průměr 50 cm, výšku 6 cm a příkon 36 W
 • Lehkou a přitom pevnou konstrukci svítidla zajišťuje trvanlivý ocelový plech v kombinaci s mléčným difuzorem z kvalitního plastu, který rovnoměrně propouští světlo do celé místnosti v širokém úhlu 115°
 • Integrované LED diody disponují výjimečnou životností až 25 000 hodin
 • Barvu světla si můžete nastavit v široké škále 2700 K - 6500 K, tedy od teplého světla žárovky až po chladnou bílou
 • Světelný tok: 140 - 2880 lm
 • Také vás svítidlo EMOS EXCLUSIVE 36 W potěší možností stmívání, tedy regulace jasu v 10 úrovních
 • Speciální noční režim ambientního osvětlení s minimální spotřebou využijete k usínání či navození příjemné atmosféry
 • Nadstandardně prodloužená tříletá záruka stropního a nástěnného LED svítidla EMOS EXCLUSIVE 36 W

Neobyčejné chytré LED svítidlo EMOS EXCLUSIVE 36 W

Při koupi nového osvětlení do vašeho interiéru jistě není snadné vybrat si z široké nabídky svítidel na trhu. Ovšem pokud se nespokojíte s něčím jen tak obyčejným, pak zpozorněte, tohle LED svítidlo EMOS EXCLUSIVE 36 W o průměru 50 cm vás uchvátí množstvím svých unikátních funkcí. Kromě možnosti dálkového ovládání můžete svítidla řady EMOS EXCLUSIVE umístit jak na strop, tak i na zeď. Ať už jste fanouškem studeného světla či teplých tónů, svítidlo EMOS 36 W vám poskytne možnost obojího a nastavení teploty světla můžete měnit kdykoliv. Interiér krásně doplní díky svému nerušivému kruhovému tvaru a mléčnému difuzéru, skrz které světlo vyzařuje rovnoměrně v širokém úhlu 115°. Chcete-li si užít romantiku a navodit atmosféru, potěší vás možnost stmívání či dokonce ambientního osvětlení LED svítidla EMOS EXCLUSIVE 36 W.

Dlouhá životnost LED diod a výběr ze 2 barev rámečku svítidla EMOS 36 W

Uvnitř svítidla EMOS EXCLUSIVE 36 W se skrývají velice moderní, úsporné a zároveň trvanlivé LED diody o vysoké světelné účinnosti, které vám v interiéru posvítí až na dobu 25 000 hodin. Jejich kvalitu potvrdí také nadstandardní tříletá záruka na stropní a nástěnné svítidlo EMOS 36 W. Ideální je umístění svítidla do jakýchkoli prostor, jako jsou kanceláře či hotely, nebo klidně i u vás doma, pokud si potrpíte na to nejlepší. V balení naleznete 2 rámečky v bílé či stříbrné barvě, takže si vzhled svítidla EMOS EXCLUSIVE 36 W sestavíte tak, aby vám co nejlépe seděl ke stylu vašeho interiéru. Díky tělu svítidla z pevného ocelového plechu v kombinaci s difuzorem z kvalitního plastu je LED svítidlo EMOS EXCLUSIVE 36 W velice lehké a snadno jej připevníte. Tohle svítidlo řady EMOS EXCLUSIVE disponuje průměrem 50 cm, výškou 6 cm a příkonem 36 W.


Barevné podání LED svítidla EMOS EXCLUSIVE 36 W

Obrovskou výhodou stropního a nástěnného svítidla EMOS 36 W s průměrem 50 cm je jistě možnost volby z různých druhů barvy světla, takže se jeho koupí neupisujete k použití jediného tónu a žádného jiného. Nastavování teploty barvy světla provedete prostřednictvím dálkového ovladače a vybírat si můžete z široké škály světelné stupnice, přesně podle účelu či umístění LED svítidla EMOS EXCLUSIVE 36 W. 

 • Tc < 3 300 K = teplá barva světla (má nejblíže ke klasické žárovce a působí nejpříjemněji)
 • 3 400 K < Tc < 5 200 K = neutrální bílá barva světla (ideální k napodobení přirozeného denního světla)
 • Tc > 5 300 K = studená bílá barva světla (vhodná do pracovních prostor a chodeb, nebo také k osvětlení produktů)

Stropní světlo EMOS LED reaguje i na vypínač na zdi

Pokud nepotřebujete neustále používat dálkové ovládání, můžete využít i stávající vypínač na zdi, s pomoc kterého světlo vypnete a zapnete tak, jak jste normálně zvyklí. S pomocí vypínače budete moci krokově měnit barevnou teplotu. Po rozsvícení stropního světla EMOS LED bude svítit teplá bílá (2700 K), po rychlém zhasnutí a rozsvícení se barva změní na neutrální bílou (4000 K). Při zopakování totožného postupu barva stropního světla EMOS přejde na studenou bílou (6500 K).

Popis ovladače stropního světla EMOS LED

 1. On/Off - Zapnout/Vypnout světlo
 2. Night Light - 1. stisknutím tlačítka se zapne noční osvětlení, 2. stisknutím tlačítka se přepne teplota chromatičnosti
 3. Dim+ - změna jasu v 10 krocích; dlouhým stiskem tlačítka „Dim +“ se nastaví jas 100 %
 4. CCT+ - změna nastavení náhradní teploty chromatičnosti v 8 krocích; dlouhým stiskem tlačítka „CCT +“ se nastaví hodnota 6 500 K (studená bílá)
 5. CCT- - změna nastavení náhradní teploty chromatičnosti v 8 krocích; dlouhým stiskem tlačítka „CCT -“ se nastaví hodnota 2 700 K (teplá bílá)
 6. Dim- - změna jasu v 10 krocích; dlouhým stiskem tlačítka „Dim -“ se nastaví jas 5 %
 7. CCT switch - změna teploty chromatičnosti ve 3 krocích
 8. 30 min Timer - Stropní světlo automaticky zhasne po 30 minutách
 9. 60 min Timer - Stropní světlo automaticky zhasne po 60 minutách
 10. Timer Cancel - Stisknutím zrušíte funkci časovače (30 a 60 min)

Rovnoměrně osvětlí celou místnost

Tvar mléčného difuzéru a pod ním ukryté LED diody zajistí, že stropní a nástěnné svítidlo EMOS EXCLUSIVE 36 W o průměru 50 cm rovnoměrně osvětlí všechny objekty v místnosti v širokém úhlu 115°. Není tak žádné omezení v použití EMOS 36W svítidla jako hlavního stropního světla v místnosti.

Výjimečná životnost LED diod

Svítidlo EMOS 36 W řady EXCLUSIVE vás potěší svou nadstandardní výdrží LED diod, jelikož vám vydrží až na dlouhých 25 000 hodin, což odpovídá neuvěřitelným 15 letem při každodenním používání v průměru 4,5 hodiny. Ušetřete své výdaje na léta dopředu s tímto unikátním stropním a nástěnným svítidlem EMOS EXCLUSIVE 36 W s dálkovým ovládáním.

Regulace jasu 36W svítidla EMOS EXCLUSIVE o průměru 50 cm

Dálkový ovladač vám kromě ovládání barvy světla poslouží také k nastavování stmívání. Integrovaný stmívač svítidla EMOS EXCLUSIVE 36 W vám umožní nastavovat intenzitu jasu v deseti krocích od 5 % do 100 %. Vydáte-li se na noční toulky do lednice, nevzbudíte ostatní členy domácnosti díky sníženému jasu svítidla EMOS 36 W. A pokud zrovna nemáte dálkový ovladač po ruce, ovládání barvy světla vám je dostupné i prostřednictvím klasického vypínače při opětovném vypnutí a zapnutí svítidla EMOS EXCLUSIVE 36 W.

Ambientní osvětlení pro příjemnou atmosféru

Jedinečné svítidlo EMOS EXCLUSIVE 36 W vás kromě postupného stmívání potěší také speciálním nočním režimem, při kterém za velice nízké spotřeby energie využívá minimální světelný tok. Jemné noční osvětlení vám poslouží při usínání, naladění romantické atmosféry nebo lepší orientaci v prostoru, kde by jinak nastala úplná tma. 


Prodloužená záruka 3 roky

Jestliže vás svou širokou nabídkou funkcí toto stropní a nástěnné LED svítidlo EMOS EXCLUSIVE 36 W s průměrem 50 cm okouzlilo, ještě stále není všem jeho přednostem konec. Výjimečnou kvalitu a dlouhou životnost svítidla potvrdí také prodloužená tříletá záruka, takže si skutečně můžete být jisti, že svítidlo EMOS 36 W řady EXCLUSIVE je skutečně tou nejlepší volbou.


Parametry a specifikace

Typ a určení

Typ světla Stropní
Určení Vnitřní

Další vlastnosti

Další vlastnosti Stmívatelnost

Zdroj světla

Zdroj světla Integrovaný LED

Napájení

Napájení Do sítě

Stupeň krytí

Energetický štítek

Životnost 25 000 h
Kód:  EMS20034
Záruka: 36 měsíců
Prod. číslo:  1539084003
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB06