Obnovit stránku

EMOS Sada domácího videotelefonu H2030 stříbrný

5 990 Kč
4 950 Kč bez DPH

EMOS Sada domácího videotelefonu H2030 stříbrný

Bezpečný domov na prvním místě

Domácí videotelefon EMOS H2030 se stane nepostradatelným členem vaší rodiny. Nejenom, že má vkus, ale umí také dobře číst v lidech. Usnadní identifikaci návštěv vám i vašim dětem. Už se nemusíte bát nechávat je občas pár hodin doma samotné. Díky videotelefonu si vždy rychle ujasní, kdo stojí u branky, a pustí domů jen toho, koho dobře znají. 

EMOS H2030 - sada monitoru + kamerové jednotky

Tento domovní videotelefon EMOS a venkovní kamera tvoří nerozlučný pár, který nic nezaskočí. Tak máte stoprocentní jistotu, že se o příchodu své návštěvy vždy dozvíte. Vyberte si z 16 vyzváněcích melodií tu vašim uším nejmilejší. Hlasitost zvonění i následného hovoru si v průběhu snadno upravíte pomocí 2 manuálních tlačítek na levém boku monitoru. Na pravém naleznete ještě 4 další tlačítka obsluhující přehledné menu.

Barevný videotelefon se snadnou obsluhou

Tenký 7" monitor (o rozměrech 144 × 204 × 26,5 mm) bude slušet vaší předsíni, chodbě, obýváku i kuchyni. Na zeď ho bez sebevětších potíží přiděláte pomocí přiloženého montážního rámečku a 4 malých šroubků. Vše podstatné obstará 5 dotykových tlačítek pod displejem. Díky nim si návštěvu prohlédnete, promluvíte na ni, na dálku otevřete branku i pojízdnou bránu, nebo využijete intercom (snadnější komunikaci se členy rodiny prostřednictvím 2 monitorů v domě). Obsluha videotelefonu EMOS H2030 je tak snadná, že ji bez problémů zvládnou vaše děti i rodiče.

EMOS H2030 má houževnatou kameru s nočním viděním

Venkovní kamerová jednotka je dostatečně chráněná proti vodě (krytím IP44 a praktickou stříškou) i nezvaným hostům (antivandal provedením). Dosahuje špičkové kvality snímání přes den i v noci, kdy se vždy při zazvonění automaticky aktivuje bílý LED přísvit usnadňující rozpoznání obličeje osoby stojící až 150 cm od kamery. Abyste ji zprovoznili, nemusíte zasekávat do fasády elektroinstalační krabici. Kamerová jednotka EMOS H2030 se napájí skrze připojený videotelefon. Na zeď ji přišroubujete 4 malými šroubky (uvnitř balení). 

Videotelefon s pamětí vám přinese klid

Velkou předností videotelefonu ze sady EMOS H2030 je interní paměť, do které automaticky uloží fotku tváře každého, kdo u vás zazvoní. Jakmile zaznamená 100 takových snímků, v pořadí od těch nejstarších je začne přepisovat novými. Tak funguje jako účinná černá skříňka v případě vloupání (kdy zloději často nejprve zazvoní, aby se ujistili, že nikdo není doma) nebo past na nevychované děti ze sousedství bavící se bezdůvodným zvoněním.

5,0
Hodnotili 4 zákazníci
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
4
uživatelské recenze
2,45 %
nízká reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Barva

Barva Šedá

Konektivita

Napájení Ze sítě

Využití

Rozšiřitelnost Uzavřený systém
Oblast využití Zabezpečení, Ovládání oken, dveří, vrat

Vlastnosti

Velikost displeje 7 "
Zorný úhel 70 °

Speciální funkce

Speciální funkce Noční vidění, Barevný displej
Kód:  HM028c10
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  3010002030
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB18