Energy bars BOMBus
Energy bars BOMBus – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.
Continue
All from 11
Bombus Raw Energy Minis Salty Caramel & Peanuts 10 × 15 g
Amazing Deal
109,-
Save 19,-
109 Kč/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 427 kcal per 100g - 727 Kč/1 kg
Bombus Fruit&Nut Bar Raspberry&Cashew 40g
Great price
30,-
30 Kč/ks
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 406 kcal per 100g - 750 Kč/1 kg
Bombus Fruit & Nut bar Blueberry & Cashew & Almond 40g
Great price
30,-
30 Kč/ks
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 400 kcal per 100g - 750 Kč/1 kg
Bombus Coco in Choco Banana 40g
Great price
30,-
30 Kč/ks
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 484 kcal per 100g - 750 Kč/1 kg
Bombus Coco in Choco Strawberry 40g
Great price
30,-
30 Kč/ks
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 482 kcal per 100g - 750 Kč/1 kg
Bombus Coco in Choco Coconut 40g
30,-
30 Kč/ks
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 493 kcal per 100g - 750 Kč/1 kg
Bombus Raw Energy Maracuja&Coconut 6 x 50g
175,-
29 Kč/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 391 kcal per 100g - 29 Kč/ks - from 583 Kč/1 kg
Bombus Raw Energy Coconut&Cocoa 6 x 50g
175,-
29 Kč/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 398 kcal per 100g - 29 Kč/ks - from 583 Kč/1 kg
Bombus Raw Energy Cocoa&Cocoa beans 6 x 50g
175,-
29 Kč/ks
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 353 kcal per 100g - 29 Kč/ks - from 583 Kč/1 kg
Bombus Raw Energy Banana&Coconut 6 x 50g
175,-
29 Kč/ks
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 375 kcal per 100g - 29 Kč/ks - from 583 Kč/1 kg
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Energetické tyčinky