Enermax Triathlor ETA450AWT 450W
Performance and format
Performance 450 W
Format ATX
Equipment
Features and functions Detachable cables, Active PFC, Power switch
Connectors
Connectors ATX 24pin
Number of serial ATA 15-pin 5pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 4pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 1pc(s)
Cooling system
Fan size 120 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 140 mm (14 cm)
Code:  UD969t3
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Enermax Triathlor ETA450AWT 450W
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Enermax Triathlor ETA450AWT 450W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Enermax Triathlor ETA450AWT 450W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Enermax Triathlor ETA450AWT 450W