Obnovit stránku

ETA Victory 2272 90000

Skladem > 5 ks
1 599 Kč
1 321 Kč bez DPH

Pokud hledáte kvalitní a výkonnou žehličku, pak vás jistě zaujme žehlička ETA Victory 2272 90000, která disponuje nejen kvalitním zpracováním, ale i mnoha zajímavými a užitečnými funkcemi jako je napařování, samočistící schopnost, systém zabraňující tvorbě vodního kamene či bezpečnostní systém pro automatické vypnutí. ETA Victory obsahuje také světelnou signalizaci provozu a dosažení teploty. Je možné žehlit na sucho či s napařováním a díky funkci kropení lze žehličkou šetrně vyžehlit i velmi rozmačkanou látku. 

Hlavní vlastnosti žehličky ETA Victory 2272 90000

  • Žehlicí plocha Eloxium premium
  • DRIP STOP systém zabraňuje nechtěnému odkapávání vody z desky
  • ANTI CALC systém bojuje proti vodnímu kameni
  • Žehlička ETA Victory má také samočistící schopnost SELF CLEAN
  • Nechybí ani bezpečnostní zařízení AUTO-SHUT OFF pro automatické vypnutí
  • Volitelná regulace teploty a páry
  • Funkce kropení

Žehlička ETA Victory nabízí mnoho praktických funkcí

Napařovací žehlička ETA Victory 2272 90000 vám nabízí mnoho zajímavých, praktických a užitečných funkcí. Žehlicí plocha Eloxium premium je vysoce odolná proti poškrábání, zajišťuje rychlou vodivost tepla a optimální rozložení teploty po žehlicí ploše. DRIP STOP zabraňuje nechtěnému odkapávání vody z desky. Díky sytému ANTI CALC se nemusíte obávat tvorby a usazování vodního kamene. Čas šetří samočistící funkce SELF CLEAN, díky které se už nebudete muset starat o pravidelné čištění. ETA Victory má v sobě také zabudovaný bezpečnostní systém AUTO-Shut OFF, díky kterému se žehlička po určité době sama vypne. Velmi dorý příkon 2600 W poskytuje rychlé dosažení provozní teploty a minimalizuje teplotní výkyvy. Objem nádržky 450 ml zaručuje dostatek vody pro pohodlné žehlení. Parní šok je 170 g/min a variabilní výstup páry 0-40 g/min. Délka přívodního kabelu žehličky je 3 m.

5,0
hodnotilo 2 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Typ žehličky Napařovací
Materiál žehlicí plochy Hliník
Parní výkon 40 g/min
Příkon 2 600 W
Parní ráz 170 g/min
Objem nádržky 450 ml
Délka kabelu 3 m
Vlastnosti a funkce Vertikální napařování, Odvápňování, Samočištění, Anti-drip systém (proti odkapávání), Rychlé nahřátí, Bezpečnostní vypínání, Funkce kropení
Barva Černá
Kód:  ETAZEN01
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  ETA227290000
Odkazy: Stránky výrobce