Obnovit stránku

Fallout 4

-7%
139 Kč
129 Kč
107 Kč bez DPH

Fallout 4

dobrodružství v otevřeném světě

Černá budoucnost

Je to tady znova. Svět je prakticky zničený atomovými výbuchy a v tomto nehostinném prostředí si musíte všechno vybudovat takřka od nuly. Vítejte na východním pobřeží Severní Ameriky a vydejte se vstříc nástrahám každodenního života v pustině, která je nejen zamořena radiací, ale také mutanty a mnoha jinými záškodníky.

Věrný čtyřnohý společník

Věrný čtyřnohý společník

ZÁŘIVÁ Radiace

Neznámý hrdina z Vaultu 111

Příběh je zahalený tajemstvím, ale jen co opustíte vaše bezpečné hnízdečko v podobě Vaultu 111, začne se dít mnoho nečekaných událostí. Znepřátelené strany stále soupeří o nadvládu a někde uprostřed mezi nimi se musíte postarat o své živobytí. 

RPG systém s.p.e.c.i.a.l

Rozvíjejte postavu podle vlastní představy

V troskách Bostonu se musíte postupně zorientovat a vydat se vstříc nepřebernému množství úkolů. Je jen na vás, zda se během putování připojíte k některé z mnoha frakcí, nebo budete nepřátelský svět brázdit jako vlk samotář. Základem rozvoje postavy je opět systém S.P.E.C.I.A.L., což jsou počáteční písmena klíčových atributů (strenght, perception, endurance, charisma, inteligence, agility, luck). Promyšleným investováním zkušenostních bodů pak nasměrujte svoji postavu směrem k tvrdému vojákovi či k přesvědčivému diplomatovi.

Okolí Bostonu je nebezpečná destinace

Okolí Bostonu je nebezpečná destinace

gigantické prostředí

Klidně i 400 hodin zážitků

Po grafické stránce se možná nejedná o absolutní šlágr, ale věřme zkušeným tvůrcům, že ze současného herního železa vytěží poslední kapku výkonu. Uvěřitelnost světa však dosahuje maximální hranice a rozhodně si ponurou atmosféru vychutnáte všemi smysly.

v.a.t.s vám pomůže k likvidaci nepřátel

Autentické zpracování bojového systému

Boje opět fungují prostřednictvím taktického systému V.A.T.S. (Vault-Tec Assisted Targeting System), který však doznal velmi zajímavých změn. Nově nedojde k zastavení času, ale pouze k jeho zpomalení, což v praxi přináší velmi solidní adrenalinový zážitek. K němu dopomůžou i prakticky neomezené možnosti při výrobě zbraní. Jistě, najdete tu hotové bambitky různého kalibru, ale co takhle si postavit úplně vlastní, se kterou navíc uděláte i pořádnou paseku? Máte zcela volné ruce.

Dokonalý zbraňový arzenál

Dokonalý zbraňový arzenál

Fallout 4

Ráj modderů

Fallout 4 bude oficiálně podporovat nápadité výtvory modderů. PC platforma je jasná, ale tvůrci potvrzují, že počítají i s PS4 a Xbox One. Co víc si přát?

Fallout 4

Radioaktivní Minecraft

Všechno co ve hře najdete, ukradnete nebo jinak zabavíte, si můžete nasměrovat do své základny. K její výstavbě budete potřebovat spoustu materiálu a bujnou fantazii.

Fallout 4

Osobní arzenál

I svět po jaderné válce nabízí zajímavé možnosti pro výrobu ničivých zbraních. Kolik zcela originálních jich vymyslíte?

Fallout 4

Vychlaďte Nuka-Colu

Ve hře klidně strávíte i více než 400 hodin a stále budete objevovat nová místa a věci dosud nepoznané.

Parametry a specifikace

Série

Herní a filmové série Fallout

Platforma / Licence

Typ DLC / Herní doplněk
Platforma Xbox One
Licence Ke stažení
Klíč pro Xbox Live

Žánr

Žánr Akční

Lokalizace

Textová lokalizace EN
Zvuková lokalizace EN

Hodnotenie PEGI

Věkové omezení 18 let

Verzia

Platforma Xbox - ke stažení
Edice DLC - přídavek do hry

Virtuální realita

Typ Nepodporováno
Kód:  MXESD0025
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  7D4-00147
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB14