Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

FIBARO Wall Plug Apple HomeKit

-9%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
1 629 Kč
1 490 Kč
1 231 Kč bez DPH

FIBARO Wall Plug Apple HomeKit

Mnoho funkcí v jediném zařízení

FIBARO Wall Plug je dálkově ovládaná elektrická zásuvka s integrovanou schopností měření spotřeby energie. Díky bezdrátovému přístupu umožňuje pohodlně ovládat elektrické přístroje prostřednictvím intuitivní mobilní aplikace.

Perfektní v každém detailu

Každý detail zásuvky byl pečlivě navržen. Nechte se okouzlit přesností a špičkovou kvalitou součástek ve spojení se sofistikovaným designem. FIBARO ve svých zařízeních propojuje krásu s maximální spolehlivostí a praktičností.

Připravena k okamžitému použití

Zásuvka FIBARO nevyžaduje žádné speciální instalační nástroje ani elektrikáře. Stačí ji vytáhnout z krabice, zasunout do elektrické zásuvky a zapojit jakékoliv elektrické zařízení.

Podpora technologií společnosti Apple

Navíc podporují technologii Apple HomeKit, která umožňuje automatizovat domácnost pomocí zabezpečeného bezdrátového propojení elektrických zařízení s vašim iPhonem či iPadem.

Mobilní aplikace

Šikovná mobilní aplikace


Mobilní aplikace FIBARO vám maximálně usnadní instalaci a konfiguraci zásuvky. Jejím použitím získáte rozšířené možnosti nastavení a monitoringu připojených zařízení jako je např. sledování spotřeby či nastavení časových plánů pro úsporu energie.

Vzdálený přístup

Vzdálený přístup

FIBARO Wall Plug může sloužit jako přepínač pro téměř každé zařízení zapojené do této zásuvky. Mobilní aplikace totiž umožňuje vzdáleně spravovat zásuvku odkudkoliv. Zařízení můžete zapnout a sledovat jejich provoz i v případě, že se nacházíte stovky kilometrů od domova.

Podpora hlasových příkazů

Díky podpoře hlasové technologie Siri, která je k dispozici v rámci platformy AppleKit, můžete zásuvku snadno ovládat pomocí hlasových příkazů bez nutnosti vstávání z pohodlí gauče, nebo hledání vašeho mobilního telefonu. Jedním povelem např. spustíte přehrávání hudby, rozsvítíte světlo, nebo zapnete televizi.

Měření spotřeby energie

Zásuvka FIBARO je jedinečný miniaturní přístroj, který vám umožní podrobně sledovat využití energie. Změna barvy LED diodového kroužku vás okamžitě informuje o aktuální spotřebě připojeného spotřebiče. Spotřeba elektrické energie je navíc neustále monitorována a zaznamenávána do mobilní aplikace, kde lze sledovat její historický vývoj.

Maximálně bezpečné použití

Díky své jedinečné konstrukci zajišťuje zásuvka naprosto bezpečný provoz. Je vybavena ochranou proti přetížení a díky speciálnímu krytu zabrání kontaktu vašich dětí s elektřinou. K dispozici je také funkce rodičovské kontroly, kdy přes mobilní aplikaci můžete kontrolovat provoz televize či počítače v dětském pokoji a nastavit omezení jejich používání.

Chytré ovládání připojených zařízení

Inteligentní zásuvka sama rozpozná, kdy zapojené zařízení nefunguje správně. Při zjištění závady buď přístroj automaticky vypne, nebo vás upozorní na chybu. Navíc můžete nastavit časový rozvrh a přizpůsobit tak zapnutí/vypnutí přístroje dle vašeho denního režimu. Díky této funkci zajistíte nejen větší pohodlí, ale i bezpečné používání mnoha domácích spotřebičů.

Úspora energie

Nižší účty za elektřinu

FIBARO Wall Plug vám umožňuje monitorovat množství elektrické energie spotřebované domácími zařízeními. Tímto způsobem můžete snadno zjistit, které přístroje negativně ovlivňují váš účet za elektriku a případně efektivněji využít nižší noční sazby.

Bezdrátové aktualizace

Bezdrátová aktualizace

V případě aktualizací funkcí nemusíte zásuvku vytahovat ze zdi a ztrácet čas jejím připojováním k počítači. Stačí pouze zmáčknout příslušné tlačítko a modul začne zásuvku aktualizovat bezdrátově pomocí aplikace či webového rozhraní.

3,0
hodnotilo 23 zákazníků
50 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Využití

Typ Zásuvka

Základní konektory

Typ a počet konektoru

Typ prvního male konektoru Vidlice typu E
Počet prvního male konektoru 1 ×
Typ prvního female konektoru Zásuvka typu E
Počet prvního female konektoru 1 ×

Vlastnosti

Vlastnosti LED indikace, Dětská pojistka
Maximální napětí 250 V
Maximální proud 16 A
Počet zásuvek 1 ks
Barva Bílá

Konstrukce kabelu

Zakončení Rovné

Využití

Rozšiřitelnost Otevřený systém
Oblast využití Elektroinstalace

Konektivita

Podporované OS iOS
Kompatibilita Apple HomeKit
Napájení Ze sítě
Jazyk aplikace V češtině , V angličtině , Ve slovenštině , V němčině

Připojení

Připojení WiFi

Fungování

Fungování samostatně

Počet zařízení

Max. počet zařízení 1

Vlastnosti

Funkce noční osvětlení, měření spotřeby energie
Max. zátěž 2 300 W
Počet zásuvek 1 ks

Způsob ovládání

Ovládání Digitální
Kód:  FIBR03o1
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  FGBWHWPE-102
Odkazy: Stránky výrobce
WEB3