Obnovit stránku

Fibaro Flood Sensor

Skladem > 5 ks
1 799 Kč
1 487 Kč bez DPH

Fibaro zaplavové

Zařízení podporuje Apple HomeKit

Po vybalení snímače Fibaro z krabice jej můžete jednoduše připojit k Apple HomeKit. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci FIBARO a přizpůsobit si systém tak, aby vyhovoval vaším osobním potřebám. Znovuobjevte svůj domov prostřednictvím této jedinečné moderní technologie.


Prostě funguje

Detektor zaplavení stačí vybalit a můžete jej rovnou použít. Díky bezdrátové komunikaci a napájení bateriemi s výdrží až 2,5 roku nemusíte nic instalovat. Krásný design z něj udělá ozdobu vašeho domova.

Fibaro zaplavové

Fibaro zaplavové

Neunikne mu ani kapka

Teleskopické sondy pozlacené 24karátovým zlatem jsou ultracitlivé, odolné vůči korozi a pracují i na nerovném povrchu.


Spolehlivý za všech okolností

Jednotka vás upozorní při otevření či poškození krytu. Čidlo náklonu a změny polohy vás upozorní při nezáměrné manipulaci. Kryt detektoru je odolný vůči nárazu, tlaku a vodě.

Fibaro zaplavové

Fibaro zaplavové

Přizpůsobí se i náročným

Prostřednictvím mobilní aplikace FIBARO se pohodlně a velmi rychle spojíte se záplavovým čidlem. Bezdrátové spojení umožňuje snadné ovládání i přeposílání zpráv přes více modulů.


Kombinuje několik zařízení

Čidlo teploty značně rozšiřuje využitelnost tohoto zařízení. Venku se postará o detekci námrazy a může spustit vyhřívání příjezdové cesty. Uvnitř pomůže při regulaci podlahového vytápění pro optimální teplotu a správného času pro vypnutí.

Fibaro zaplavové

Fibaro zaplavové

Upozorní vás včas

V případě události vás upozorní LED signalizace změnou barvy a případně i vestavěná siréna zvukem. Zároveň se může spustit domovní alarm a pokud nejste doma, dostanete okamžitě zprávu na telefon.

4,5
hodnotilo 2 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Kompatibilita Apple HomeKit, Bluetooth
Rozšiřitelnost Otevřený systém
Oblast využití Zabezpečení
Kód:  FIBR02hc
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  FGBHFS-101
Odkazy: Stránky výrobce