Obnovit stránku

fifthplay Smoke & Water Starter kit

Akční cena
Skladem > 5 ks
6 199 Kč
5 123 Kč bez DPH

Výhodná sada centrální jednotky Fifthplay Gateway,detektoru vody a kouře. Centrální jednotka Z-Wave zajišťuje připojení k internetu a sdružuje inteligentní zařízení jako jsou např. různé senzory, detektory a další. K řídící jednotce můžete přistupovat odkudkoliv a kdykoliv pomocí webového rozhraní nebo mobilní aplikace ČSOB NaDoma, dostupné pro zařízení Android nebo iOS. Aplikace taktéž umožňuje vytvoření více profilů, tudíž domácnost může sledovat každý člen rodiny. Veškerá instalace samotné jednotky a spárování s dalším příslušenstvím je tak snadné, že ji zvládne opravdu každý. 

Klíčové vlastnosti centrální jednotky Fiftplay Gateway

  • Cenově výhodný set centrální jednotky a detektorů
  • Lze spárovat s dalším příslušenstvím
  • Kompatibilita s Android a iOS
  • Komunikace pomocí Z-Wave
  • Snadná instalace
  • Přístup skrze internetové rozhraní

Detektor kouře a vody Fifthplay v balení

Fifthplay Water Detector je inteligentní detektor vody, který stačí umístit do blízkosti pračky, pod umyvadlo nebo kamkoliv jinam, kde hrozí únik vody. V případě detekování vody, vás okamžitě upozorní pomocí aplikace, SMS nebo emailu. Upozorněni budete taktéž vizuálním i akustickým signálem. Stejně tak vás upozorní i detektor kouře v případě požáru Fifthplay Smoke Detector
Mobilní aplikace je volně dostupná pro zařízení s iOS a Android. I díky těmto detektoům budete moci rychle zasáhnout a zabránit tak velkým škodám jak na vašem, tak i cizím majetku. Tyto snímače jsou založeny na technologii Z-Wave a je potřeba je propojit s centrální jednotkou Fifthplay Gateway, taktéž podporující technologii Z-Wave.

Připojení Bezdrátové
Kompatibilita Z-Wave
Rozšiřitelnost Otevřený systém
Oblast využití Zabezpečení
Kód:  FTPa04
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  FP06-0410Z-0042
Odkazy: Stránky výrobce