Obnovit stránku

Prodloužili jsme pro vás otevírací dobu našich prodejen, abyste mohli dárky letos nakoupit v klidu a bez stresu.

FiiO M3K black

4,7
hodnotilo 15 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Je to můj první přehrávač hudby od dob CD playerů, ale musím říct, že předčil má očekávání. Nejsem audiofil, ale zvuk je neobyčejně čistý a kvalitní Výdrž na baterii je opravdu dlouhá, neměřil jsem, jestli dle specifikace, ale neubývá to skoro vůbec. Ovládání je snadné, intuitivní, rychlé a vše, co jsem potřeboval nastavit, šlo nastavit přesně podle mého. Zpracování působí velmi hodnotně, je to lehké a přitom příjemně těžké, tak akorát, v hliníkovém tělu. Standardně je přibalen gumový obal, který perfektně sedí a je extrémně protiskluzný, z kapsy to prostě nevypadne. Není ve specifikaci uvedeno, ale bez potíží přehrává i MP3 Má po nastavení možnost pamatovat si místo v tracku, kde bylo přerušeno přehrávání, tj. bez problémů na audioknihy. Reindexaci databáze lze nastavit automaticky /vhodné pro málo dat/ nebo manuálně, což je vhodné pro obrovské množství dat.
Jediné, čeho jsem si všiml, že když je nastaveno řazení dle abecedy a je v delším řetězci číslovka, tak to neseřadí podle číslovek - Například při formátu názvu adresáře: "Název kapely - rok - jméno alba" To ale považuji za drobnost, jinak je to skvělé zařízení, které mi sedlo.
Opravdu dobrý zvuk. Kapacita až 2TB karta.
Nic zásadního.
Sháněl jsem něco pro poslech hudby ve vysokém rozlišení a zároveň nechtěl utrácet příliš mnoho za tak specifickou věc. A jsem rád že jsem do toho nakonec šel, kvalita zvuku je skutečně skvělá a to i během přehrávání obyčejných mp3. Ani iPhone nehraje tak dobře, což jsem popravdě vzhledem k ceně neočekával.
kvalita zvuku dobrá výdrž baterie silikonové pouzdro v balení
mohlo být USB-C místo micro je třeba počítat s tím, že přehrávač nemá žádnou vnitřní paměť
velká spokojenost
luxusní přehrávač za dobrou cenu s kvalitními sluchátky vynikající zvuk intuitivní ovládání výdrž baterie
příliš stručný návod - není vše popsáno nutno použít paměťovou kartu
WEB8