Obnovit stránku

FiiO M3K black

4,6
hodnotilo 18 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Je to můj první přehrávač hudby od dob CD playerů, ale musím říct, že předčil má očekávání. Nejsem audiofil, ale zvuk je neobyčejně čistý a kvalitní Výdrž na baterii je opravdu dlouhá, neměřil jsem, jestli dle specifikace, ale neubývá to skoro vůbec. Ovládání je snadné, intuitivní, rychlé a vše, co jsem potřeboval nastavit, šlo nastavit přesně podle mého. Zpracování působí velmi hodnotně, je to lehké a přitom příjemně těžké, tak akorát, v hliníkovém tělu. Standardně je přibalen gumový obal, který perfektně sedí a je extrémně protiskluzný, z kapsy to prostě nevypadne. Není ve specifikaci uvedeno, ale bez potíží přehrává i MP3 Má po nastavení možnost pamatovat si místo v tracku, kde bylo přerušeno přehrávání, tj. bez problémů na audioknihy. Reindexaci databáze lze nastavit automaticky /vhodné pro málo dat/ nebo manuálně, což je vhodné pro obrovské množství dat.
Jediné, čeho jsem si všiml, že když je nastaveno řazení dle abecedy a je v delším řetězci číslovka, tak to neseřadí podle číslovek - Například při formátu názvu adresáře: "Název kapely - rok - jméno alba" To ale považuji za drobnost, jinak je to skvělé zařízení, které mi sedlo.
Jednoduchý přístroj, který umí jedinou věc (nepočítaje funkce diktafonu a hodin) - přehrávat hudbu. Zvládá to skvěle, v hodně formátech, a fantastickou kvalitou výstupu. Ergonomie ovládání i funkce jsou přizpůsobené pouze tomuto účelu bez zbytečností, což chválím, a IPS displej je dobře čitelný i na slunci a ze všech úhlů. Z nevýhod si myslím, že v dnešní době by mohlo místo microUSB být vespod přístroje USB-C, a za trošku horší považuji softwarový zámek. Po stisku power buttonu se přístroj uzamkne, zůstanou však aktivní tlačítka hlasitosti i přehrávání, než přístroj přejde po nejkratším intervalu (1 minuta) do režimu spánku. Stává se tak, že se v kapse aktivuje přehrávání. Z tohoto režimu lze navíc přístroj probudit i pouhým jedním stiskem power buttonu (k celkovému odemčení je potřeba jej stisknout 2x během nejméně 30 sekund), a i po jednom stisknutí běží opět 1 minutový interval. Ve zkratce - je dobré na to myslet, a ukládat tam, kde se tlačítko nestiskne samovolně.
Špičkový a čistý zvuk Výdrž baterie na nabití Ovládání přístroje bez zbytečností
Mohlo by být dnes již USB-C Hůře řešené softwarové zamykání
Tak, konečně něco přehrává opravdu NAHLAS! Jde nastavit limit hlasitosti, pořád se to neptá "fakt to chcete tak nahlas" jako jiný přehrávače. Zvuk je kvalitní a příjemně se ovládá. Přehrávač nemá paměť ani přibalená slucháta, ale to jsme snad všichni před koupí pochopili. Za mě pecka!
Hlasitost Všechno Jednoduché ovládání Hodně možností uživatelského přizpůsobení - např. vlastní limit hasitosti Kvalita zvuku Velká kapacita na SD kartu
Větší Těžší
Opravdu dobrý zvuk. Kapacita až 2TB karta.
Nic zásadního.
Sháněl jsem něco pro poslech hudby ve vysokém rozlišení a zároveň nechtěl utrácet příliš mnoho za tak specifickou věc. A jsem rád že jsem do toho nakonec šel, kvalita zvuku je skutečně skvělá a to i během přehrávání obyčejných mp3. Ani iPhone nehraje tak dobře, což jsem popravdě vzhledem k ceně neočekával.
kvalita zvuku dobrá výdrž baterie silikonové pouzdro v balení
mohlo být USB-C místo micro je třeba počítat s tím, že přehrávač nemá žádnou vnitřní paměť
velká spokojenost
luxusní přehrávač za dobrou cenu s kvalitními sluchátky vynikající zvuk intuitivní ovládání výdrž baterie
příliš stručný návod - není vše popsáno nutno použít paměťovou kartu
WEB7