Obnovit stránku

Electrolux EFDBRZ6

3 499 Kč
2 892 Kč bez DPH

Electrolux EFDBRZ6

Špičkový filtr BREEZE360 Electrolux s obsahem aktivního uhlíku, určený pro čističku vzduchu PA91-604GY, vybavený jedinečnou filtrační technologií 360. Dokáže účinně absorbovat těkavé organické látky, škodlivé plyny, kouř a kuchyňské pachy, nebezpečné chemické látky jako je formaldehyd, acetaldehyd a benzen. Filtr Electrolux EFDBRZ6 obsahuje inteligentní čip, který ukazuje jeho zbývající životnost. Poskytuje nejen ochranu proti pachům a nebezpečným plynným látkám rozptýleným v místnosti, ale také ochranu antibakteriální, díky které eliminuje až 99 % bakterií ve vzduchu. Je schopen zachytit více než 99,5 % částic až do velikosti 0,3 mikronu. Používáním čističek vzduchu vybavených špičkovými filtry zajistíte vaší rodině ochranu před škodlivinami a nepříjemnými pachy ve vnitřním prostředí a dýchání mimořádně čistého vzduchu, který dokáže účinný filtr v místnosti vytvořit.

 Klíčové vlastnosti pachového filtru ELECTROLUX EFDBRZ6

  • Filtr s obsahem aktivního uhlíku absorbující těkavé organické látky, plyny i kouř
  • ELECTROLUX EFDBRZ6  schopen zachytit více než 99,5 % částic až do velikosti 0,3 mikronu
  • Výkonný filtr BREEZE360 vybavený jedinečnou filtrační technologií 360
  • Inteligentní čip měřící zaplnění filtru a signalizující nutnost jeho výměny
  • Eliminuje až 99,9 % bakterií nacházejících se v ovzduší domácnosti
  • Výrazná redukce zápachu a škodlivých plynných látek v místnosti

Jedinečná filtrační technologie 360

Filtry 360 představují tu nejnovější filtrační technologii. Předplněná náplň ultra jemného filtru vytváří vysoce účinnou bariéru proti mikroskopickým částicím, kdy zachytí 99,5 % částic až do velikosti 0,3 mikronu. Válcový filtr nabízí obrovskou povrchovou plochu, která zajistí jeho větší kapacitu, delší životnost a umožní super vysoký průtok vzduchu a tím i vysokou rychlost odstraňování nečistot z ovzduší. 

Filtr Electrolux EFDBRZ6 chrání před bakteriemi

Ochrana před bakteriemi ve vzduchu je velmi důležitá. Filtry 360 obsahují účinný antibakteriální prostředek, který neutralizuje bakteriální enzymy na buněčné úrovni, eliminuje až 99,9 % bakterií nalézajících se v ovzduší domácnosti a brání jejich dalšímu množení. 

Chytrý filtr

Každý filtr 360 je vybaven chytrým štítkem, který měří vystavení jemným částicím a zbývající životnost filtru. Aplikace informuje o potřebě filtr vyměnit, můžete si být absolutně jisti, že je filtr zcela nasycený. 

Stupně účinnosti filtru od 0 (minimum) do 3  (maximum) :
Filtrace jemných částeček : 2
Filtrace pylu: 1
Redukce zápachu a plynu: 2
Ochrana proti bakteriím a virům: 1

5,0
Hodnotil 1 zákazník
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení
Kód:  ELEFI236
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  900922976
P-DC1-WEB04