Obnovit stránku

Electrolux EFDBTH6

3 299 Kč
2 726 Kč bez DPH

Electrolux EFDBTH6

Špičkový pylový filtr BREATHE360 Electrolux zachycující a neutralizující 99 % pylových částic. Je určený pro čističky vzduchu, vybavený jedinečnou filtrační technologií 360. Filtr Electrolux EFDBTH6 obsahuje inteligentní čip, který ukazuje jeho zbývající životnost. Poskytuje nejen ochranu proti pylům rozptýleným v místnosti, ale také ochranu antibakteriální, díky které eliminuje až 99,9 % bakterií ve vzduchu. Je schopen zachytit více než 99,5 % částic až do velikosti 0,3 mikronu. Filtr dokáže zachycené látky i neutralizovat, takže při jeho výměně nehrozí alergická reakce. Používáním čističek vzduchu vybavených špičkovými filtry zajistíte vaší rodině ochranu před pylovými alergiemi ve vnitřním prostředí a dýchání mimořádně čistého vzduchu, který dokáže účinný filtr v místnosti vytvořit.

Klíčové vlastnosti pylového filtru ELECTROLUX EFDBTH6

  • Filtr zachycuje až 99 % pylových částic nacházejících se ve vzduchu
  • ELECTROLUX EFDBTH6 eliminuje až 99,9 % bakterií v ovzduší
  • Je schopen zachytit více než 99,5 % částic až do velikosti 0,3 mikronu
  • Zachycené látky dokáže zároveň neutralizovat, při výměně filtru nehrozí alergická reakce
  • Filtr BREATHE360 vybavený jedinečnou filtrační technologií 360
  • Inteligentní čip měřící zaplnění filtru a signalizující nutnost jeho výměny
  • Účinná ochrana před pylovou alergií ve vnitřních prostorách 

Jedinečná filtrační technologie 360

Filtry 360 představují tu nejnovější filtrační technologii. Předplněná náplň ultra jemného filtru vytváří vysoce účinnou bariéru proti mikroskopickým částicím, kdy zachytí 99,5 % částic až do velikosti 0,3 mikronu. Válcový filtr nabízí obrovskou povrchovou plochu, která zajistí jeho větší kapacitu, delší životnost a umožní super vysoký průtok vzduchu a tím i vysokou rychlost odstraňování nečistot z ovzduší. 

Filtr Electrolux EFDBTH6 chrání před bakteriemi

Ochrana před bakteriemi ve vzduchu je velmi důležitá. Filtry 360 obsahují účinný antibakteriální prostředek, který neutralizuje bakteriální enzymy na buněčné úrovni, eliminuje až 99,9 % bakterií nalézajících se v ovzduší domácnosti a brání jejich dalšímu množení. 

Chytrý filtr

Každý filtr 360 je vybaven chytrým štítkem, který měří vystavení jemným částicím a zbývající životnost filtru. Aplikace informuje o potřebě filtr vyměnit, můžete si být absolutně jisti, že je filtr zcela nasycený. 

Stupně účinnosti filtru od 0 (minimum) do 3  (maximum) :
Filtrace jemných částeček : 2
Filtrace pylu: 3
Redukce zápachu a plynu: 0
Ochrana proti bakteriím a virům: 1

Vhodný pro čističky:
PA91-604GY
PA91-606GY
PA91-606DG

Kód:  ELEFI243
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  900922977
P-DC1-WEB23