Obnovit stránku

FIXED Icon Flex Mini na palubní desku černý

299 Kč
247 Kč bez DPH

FIXED Icon Flex Mini na palubní desku černý

Magnetický držák na mobilní telefon FIXED Icon Mini je dokonalým řešením pro upevnění vašeho telefonu na palubní desku automobilu. O precizní uchycení telefonu v každé situaci se postarají silné neodymové magnety. I přes svou velkou sílu magnety v žádném případě nenarušují signál či hardware telefonu. Nabíjecí kabel lze upevnit na praktický kabelový držák, díky čemuž bude ihned připraven k použití. Držák FIXED Icon Mini vyniká kompaktními rozměry, které mu ovšem neubírají nic na síle upevnění. Vašemu telefonu držák poskytne precizní ochranu a k palubní desce se připevňuje pomocí kvalitní 3M pásky.

Klíčové vlastnosti držáku FIXED Icon Flex Mini

  • Otočná hlavice držáku FIXED Icon Flex Mini pro pohodlné nastavení polohy telefonu
  • Univerzální provedení pro různé typy telefonů
  • Kompaktní rozměry držáku FIXED Icon Flex Mini
  • Uchycení držáku k palubní desce silnou 3M páskou
  • Balení obsahuje držák FIXED Icon Flex Mini, držák kabelu a 2 kovové destičky o průměru 40 mm
  • Silné neodymové magnety pro precizní upevnění telefonu k držáku
  • Elegantní design držáku FIXED Icon Flex Mini podle českého návrháře

Kompaktní provedení

Držák na mobilní telefon FIXED Icon Flex Mini vyniká kompaktními rozměry, takže vás nebude rušit při jízdě a zabere velmi málo místa. I přes kompaktní provedení jsou ovšem neodymové magnety držáku velmi kvalitní a udrží váš telefon na místě v každé situaci. K upevnění držáku slouží silná 3M páska, zatímco tenká kovová destička je určena pro připevnění na záda telefonu či vložení mezi telefon a kryt.

Jednoduché upevnění držáku FIXED Icon Flex Mini

Při používání držáku FIXED Icon Flex Mini oceníte snadné a rychlé upevnění. Držák je magnetický, takže jej stačí pouze nacvaknout a můžete okamžitě vyrazit. Pro pohodlné nastavení telefonu do ideálního úhlu disponuje držák otočnou hlavicí. Magnety držáku neruší mobilní signál ani hardware, a díky preciznímu upevnění můžete bez obav vyrazit i do terénu.

Praktický organizér pro kabel

Držák na mobilní telefon FIXED Icon Flex Mini disponuje kabelovým držákem pro snadné připnutí nabíjecího kabelu, který je umístěn na jeho podstavci. Díky tomu budete mít vždy dokonalý přehled o tom, kde se kabel momentálně nachází a v případě potřeby jej budete moci ihned použít.

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Způsob uchycení telefonu k držáku Magnetický
Uchycení držáku Na palubní desku

Nejčastěji dohromady zakoupené zboží a příslušenství

Kód:  PP555a17
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  FIXIC-FLEXM-BK
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB17