Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

FOREO LUNA Mini 3 Sunflower Yellow

4 290 Kč
3 545 Kč bez DPH

FOREO LUNA Mini 3 Sunflower Yellow

Přivítejte nového parťáka do své koupelny. Čisticí přístroj FOREO LUNA Mini 3 se pro vás stane naprosto nepostradatelným v péči o pleť. Jde o vylepšený masážní T-Sonic strojek, kde si můžete nastavit až 12 intenzit čištění s maximální rychlostí 8 000 pulzů za minutu. Pro tu nejlepší péči o pleť jsou k dispozici dva čisticí povrchy se štětinkami z ultra hladkého silikonu, který je 35× hygieničtější než nylonové štětiny. Tato kombinace se postará o efektivní odstranění až 99,5 % nečistot z pórů. Zároveň je čištění absolutně jemné k vaší pleti. Tento čisticí kartáček FOREO LUNA Mini 3 je vhodný pro všechny typy pleti a pro váš aktivní život. Přístroj je kompaktní, voděodolný, řízený aplikací a uživatelsky přizpůsobitelný. Navíc má pár úžasných vlastností, např. 30sekundový čisticí režim Glow Boost, funkci "Find My LUNA" a mnoho dalšího. Vyzkoušejte šikovný přístroj FOREO LUNA Mini 3 v trendy barvě Sunflower Yellow a užívejte si svou krásnou pleť.

Klíčové vlastnosti čisticího přístroje FOREO LUNA Mini 3 Sunflower Yellow

  • Čisticí a masážní T-Sonic přístroj FOREO LUNA Mini 3
  • Můžete si nastavit 12 intenzit čištění s rychlostí až 8 000 pulzů za minutu
  • Dva čisticí povrchy se štětinkami z ultra hladkého silikonu
  • Efektivně a jemně odstraní až 99,5 % nečistot z pórů
  • Vhodný pro všechny typy pleti
  • Přístroj FOREO LUNA Mini 3 je kompaktní, voděodolný, řízený aplikací a uživatelsky přizpůsobitelný
  • 30sekundový čisticí režim Glow Boost
  • Funkce "Find My LUNA" - najděte ztraceného kamaráda Luna Mini 3

Opravdu šikovný pomocník FOREO LUNA Mini 3

Pří vývoji čisticího přístroje FOREO LUNA Mini 3 se opravdu myslelo na všechno. Je voděodolný a tak ho můžete bez obav používat třeba ve sprše. Právě jste docvičila a chcete dopřát rychlou a kvalitní péči vaší pleti? Přesně pro takové případy je zde funkce Glow Boost. Stačí dvakrát zmáčknout zapínací tlačítko a spustí se 30sekundový režim čištění. Po uplynutí času se přístroj sám vypne a vy můžete vyrazit s jemnou a rozzářenou pletí. Nebo se vám často stává, že nemůžete něco najít? Na to má praktickou funkci Find My LUNA. Stačí otevřít aplikaci Forea a v ní zapnout hledání vašeho ztraceného kamaráda. Ten začne blikat, pulzovat a vy ho snáze najdete. V této aplikaci můžete ostatně nastavit úplně vše a ovládáte čisticí přístroj FOREO LUNA Mini 3 svým telefonem.

Použití:
Propojte přístroj s vaším telefonem. Navlhčete obličej a aplikujte váš oblíbený čisticí přípravek. Přístroj zapněte a přes mobil zvolte preferovaný čisticí režim. Přiložte k pleti a krouživými pohyby masírujte. Po uplynutí zvolené doby se přístroj sám vypne. Poté opláchněte obličej i přístroj.

Parametry a specifikace

Určení

Určení Čistění pleti, Masáž

Typ

Typ Čisticí sada

Technologie

Technologie Sonický
Kód:  FORLN458
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  7350092139458
WEB4