Fórum 24" Samsung C24F390FHU

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, chtel jsem se zeptat ,jesti vadí když nemam grafiku AMD ale mam NVIDA..?Kvuli te funkci ((AMD FreeSync pro dynamickou synchronizaci s grafickou kartou)).. Na občasne hrani her a sledovani filmu? mockrat dekuju :)

2 odpovědi

Lze u tohoto monitoru měnit výšku a náklon ?

1 odpověď

Chcem sa spýtať tento monitor má výšku 41,8 cm iba obrazovka alebo sa to ráta aj s podstavcom ?

1 odpověď

Zdravím.Má někdo zkušenost s tímto monitorem při práci s 3D kreslícími programy (SolidWorks, Unigraphics, Catia) ? Chtěl bych tento monitor, ale bojím se, že by mohlo docházet ke zkreslení z důvodu prohnutí. Díky

1 odpověď

Dobrý den, výška monitoru se uvádí včetně podstavce, nebo bez podstavce, tedy výška panelu? Děkuji

1 odpověď

Má tento monitor zabudované reproduktory

3 odpovědi

Dobrý den. Mám zavírací sekretář s rozměry pouze 32cm na výšku a 58 cm na šířku a mám problém, jaký zakoupit monitor. Pokud bych ho přidělal na zadní stranu sekretáře (jako na zeď), tak kolik má celkově monitor s rámem velikost? bez podstavce. Nikde nemohu najít rozměry pouze obrazovky bez podstavce. Děkuji za odpověď.

2 odpovědi

Tu ako píše že za xxx hodín končí predaj to znamená že už sa tento monitor nebude na Alze predávať?

1 odpověď

Lze stojan odmontovat?

1 odpověď

chcem sa Vás opýtať koľko to má hz pretože to nikde nevidím napísané

1 odpověď
Položit otázku