Fórum 27" BenQ SW2700PT

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Jakou grafickou kartu pro tento monitor? Bude stacit ati radeon hd 4830? Dekuji.

1 odpověď

je tento monitor k vidění an prodejně v Jateční Praha ? Děkuji

1 odpověď

Jaké je porovnání s modelem BenQ BL2711U UHD 4K, je teto benQ SW opravdu pro práci s fotografiemi o tolik lepší něž model BL, který má vyšší rozlišení, ale asi nemá takovou správu barev.

1 odpověď

Pozor, nejedna se o 10bit monitor, ale pouze o 8bit+RFC. zdroj: Odkaz do neznáma

1 odpověď

Zvládne přijímat HDMI 1.4 na monitoru 10 bitovou hloubku barev při QHD? Výstup z mé grafické karty, který zvládne 10-bit je pouze HDMI 2.0 a redukce na Display port v tomto směru (HDMI->DP) neexistují.

1 odpověď

Nadstandardní záruka (nad 2 roky) je poskytována u tohoto produktu pouze za úplatu?

1 odpověď

Zakupil jsem tento monitor. Nelze u něho nainstalovat čtečka karet. Dále není k dispozici slibovaný program ke kalibraci Palette Master Element. S obojím jsem kontaktoval BenQ přes webový formulář před 11 dny a zatím žádná odezva. Jak mám dál postupovat? Děkuji.

2 odpovědi

Poradil by mi někdo, jaký kabel k monitoru potřebuji na propojení s MacBook Air 2015? Ani jeden kabel v balení nefunguje, i když jsem myslela že bude fungovat USB->HDMI. Zkoušela jsem kabely najít, ale obvykle jsou jen na miniDisplayPort (což netuším zda je můj Thunderbolt) nebo přenášejí jen nízké rozlišení.

1 odpověď

Dobrý den, jakou doporučujete minimální grafickou kartu na práci v Adobe lightroom? Děkuju

1 odpověď
Položit otázku