Fórum 32" LG 32LK510BPLD

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Tak má Lan nebo ne? Na fotografii je vyobrazen a skutečnost? Má zabudovaný satelit?

2 odpovědi

Dobrý den, potřebovala bych znát rozměry TV, šířka, výška. Děkuji.

3 odpovědi

Čo znamená toto, prosím?: "Na vloženie karty na kódovaný príjem satelitného alebo káblového vysielania je potrebné použiť kompatibilný CA modul, ktorý sa zasunie do CI/CI+ slotu televízora." Znamená to, že je potrebné zakúpiť ešte nejaký CA modul, aby sme mohli cez TV sledovať káblovú televíziu UPC?

3 odpovědi

Dobrý den, jdou tam přehrávat full HD filmy?

3 odpovědi

Dobrý den, jdou připojit sluchátka?

1 odpověď

Dobrý den, koupil jsem tuto TV, má krásný obraz, dobré ovládání, ale má jeden nedostatek - nejspíš chybu firmware: při sledování programů DVB-T2 po vypnutí a zapnutí TV a po té přepnutí na kanály jiného multiplexu než byl nastaven při startu, nefunguje zvuk. Musí se přepnout na jiný kanál a zpět a už zvuk jde. Jsou vydávány pro TV opravné aktualizace firmware, dají se někde získat a provést upgrade např. z USB, nebo je nutno poslat TV do servisu?

1 odpověď

Dobrý den, je možné do televize instalovat appk moje O2 tv? Přihlásit se do ní a sledovat pomocí Wifi připojení? Děkuji

1 odpověď

Dá se připojit ps4 slim

1 odpověď

Dobrý den,koupila jsem tuto televizi jde dobře ale po 4 hodinách se vypíná sama jde stým něco dělat aby se sama nevypínala

1 odpověď

Dobrý den, chci se zeptat na velikost VESA uchycení. Nahoře v popisku máte 100x100 a dole 200x200. Děkuji

1 odpověď
Položit otázku