Fórum 65" Samsung UE65NU7442

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobry den Ake su prosim vas rozmery krabice v ktorej je tv zabaleny ? Dakujem

1 odpověď

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, který držák na zeď se dá použít k této TV? Dekuji

1 odpověď

zdravim. udajne tento model nedokaze prehrat videa formatu avi ci divix. je to pravda?

1 odpověď

jake usb ma tato tv 2.0? 3.0? 3.1?

1 odpověď

dobrý den...zakoupil jsem tuto tv...mám připojený externí disk...ale nejde mi zapnout HbbTv... taktéž nelze se vrátit v čase v Tv pořadech...u starší tv mi to šlo bez problémů..děkuji za odpověď

1 odpověď

Dobrý deň. Akú obnovovaciu frekvenciu má tento tv, 50hz alebo 100hz???

1 odpověď

Proč prosím modely Samsung TV od roku 2018 přestaly podporovat formát DivX? Drtivou většinou filmů a seriálů si z disku nebo USB prostě nepřehrajete. Přitom starší modely tento kodek měly a má ho i kdejaká lowend čína.

2 odpovědi

Dobrý den, koupil jsem tuto TV a jsem opravdu naštvaný. Jednak nepodporuje kodek DivX, Xvid, takže drtivou většinu .avi souborů nepřehrajete. Prostě máte smůlu. Pět let stará televize nebo i ta nejlevnější čína ano, ale vaše TV zvučného jména nikoliv. A za druhé pět let starý model umí načasovat vypnutí po 30 minutových blocích. Takhle supr nová to neumí. Vážně nevím, kam Samsung na tyhle vychytávky, které ze Smart dělají hloupější a hloupější televize chodí. Takže pokud se chcete dívat na videa ze svého archivu, obloukem se vyhněte Samsungu.

1 odpověď

Dobry den, prosim jaky je rozdil mezi touto TV UE65NU7442 a TV UE65NU7472? V znaceni Samsung TV se dost ztracim. Dekuji

1 odpověď

Dobry den, chtel bych se ujistit, zda je s tout TV kompatibilni nasledujici drzak https://www.alza.cz/hama-vesa-400x400-pohyblivy-cerny-d4412125.htm Dekuji

1 odpověď
Položit otázku