Fórum AKASA DVI - HDMI (DVI-D M <-> HDMI F)

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Nepřenese zvuk? Proč?

2 odpovědi

Dobrý de, hodil by se tento AKASA DVI - HDMI (DVI-D M HDMI F) na propojení mezi DVD přehrávačem a televizí? V televizí s plochou obrazovkou mám na propojení buď takový malý (úzký-černý) scart (tímto scartem bylo propojené minulý DVD přehrávač) nebo takový světle zelený dvokolíkový káblík a na druhém konci tohoto káblíku jsou 2x červený, zeleno-žlutý, bílý a modrý konektor. Nebo se sterou televizí propojit scartem s takovým tím širokým zakončením. Nebo co byste mi doporučil na propojení DVD přehrávače a televizí s plochou obrazovkou. Nezlobte se, za ty výraz vůbec elektronice nerozumím. Děkuji za odpověď a přeji hezký den. Zemanová M.

1 odpověď

Připojím přes to ps 4 k monitoru od pc?

1 odpověď

Je tento výrobek vhodný i pro přenos zvuku? V popisu se píše že ano, ale dle diskuse ne. Mám v PC gr. kartu NVIDIA GFORCE 9600 a chci připojit TV.

3 odpovědi

Jake rozmery ma tato redukce?

1 odpověď

Dobrý den, funguje tato redukce obousměrně. Tedy jak z HDMI výstupu v NB do DVI vstupu v monitoru, tak z DVI výstupu v PC do HDMI vstupu v TV?

1 odpověď

Zdravím chcem sa opýtať na túto redikciu či pri prenose z HDMI do VGA Monitora pri používaní PS4 sa prenáša aj zvuk bez problémov.vďaka za odpoveď.

1 odpověď

Dobrý den, zakoupil jsem tuto redukci, protože mám monitor s výstupem VGA a DVI. Grafická karta je 1060 6GB a pro vstup tam má jen jeden DVI port. Monitory mám ale 2, proto ta redukce na HDMI. Mám tedy tuto redukci zapojenou v monitoru, do toho strčenej HDMI 1.4 kabel a ten jde do grafiky. Jen že monitor prostě nefunguje, vůbec nekomunikuje s počítačem, nikde ten monitor není dohledatelnej, opravdu nikde. Nemohli by jste mi pomoci? Děkuji

1 odpověď

Dobrý den, chtěl bych poradit zda si tento DVI kabel mohu připojit k normálnímu monitoru (ne LCD)? Děkuji :) Viktor

1 odpověď

Popiči pripojil som do PC k tomu hdmi kabel ktory som dal aj do monitoru a nefunguje dakujem

1 odpověď
Položit otázku