Fórum AlzaPower ErgoArm AR1

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda se na tento držák může uchytit monitor -27" Samsung C27F396

1 odpověď

Dobrý den mohu na to přimontovat Msi MAG27CQ díky za odpověd

1 odpověď

Dobrý den, u držáků by bylo fajn uvádět nosnost. U tohoto je sice na obálce manuálu (2~6,5kg), ale v parametrech by se to hodilo a zrychlilo by to hledání. Díky.

1 odpověď

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli by tento držák šel připevnit na monitor 24" AOC i2481FXH sice jsem se koukal na parametry držáku ale, nejsem si jistý jestli by šel připevnit na tento monitor Děkuji za případnou odpověď.

1 odpověď

Mohu použít pro 34" LG 34UM69G Ultrawide?

1 odpověď

Dobrý den jsou v součástí balení šroubky na uchyceni monitoru? Děkuji

1 odpověď

Dobrý den, na držák jsem upevnil monitor Phillips 221V. Bohužel monitor neustále padá dolů. Kloub ho není schopen udržet. Vydrží pouze v poloze "úplně nahoře", ale moc důvěryhodné to není, při sebemenším dotyku ho držák pustí dolů. Monitor je sám o sobě přitom poměrně lehký, podle údajů na vašem eshopu má bez stojanu 3,58 Kg. Dá se pístnice nějak přitáhnout nebo je to důvod k reklamaci? V návodu k tomu nic není.

1 odpověď

Dobry den., aky je rozdiel medzi tymto drziakom a CONNECT IT SingleArm Premium? Mne to pride identicke aj podla obrazkov. Peter

1 odpověď

Dobrý den, chtěl bych se jenom zeptat zda by tento držák na monitor byl kompatibilní s tímto monitorem Samsung S24F350 - LED monitor 24" nevím si s tím rady a tak se na to chci zeptat vás. Děkuji za odpověď

1 odpověď

Dobrý deň aká je celková dĺžka ramená?

1 odpověď
Položit otázku