Fórum AlzaPower Q200C Quick Charge 3.0 černá

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dá se s touto nabíječkou dobít přes USB C Macbook Pro ? Jde mi o použití namísto orig. nabíječky od Applu. Díky za info

1 odpověď

Dobrý den, lze použít tuhle nabíječku k rychlonabíjení IPhone 8 plus?? Jaký kabel by jste mi doporučili USB - C Lightning?

1 odpověď

Dobry den, je to nabijecka vhodna pro Google Pixel 3?

Budete prodávat stejnou nabíječku, která bude mít dvě USB-C rozhraní? Pokud ano, tak si je budu kupovat. Staré USB je již pro mne dávnou minulostí!

1 odpověď

Lze tuto nabíječku využít pro rychlé nabíjení Google Nexus 5x? ...na internetu se uvádí, že model 5x není kompatibilní s technologií qualcomm quick-charge ....

1 odpověď

Dobry den, je tato nabijecka vhodna na nabijeni Nintenda Switch? Dekuji

1 odpověď

Dobrý den, dá se s nabíječkou, která má výkon více než 18w nabíjet mobil, který se dá nabíjet maximálně 18w proudem? (např.: Xiaomi mi A3)

1 odpověď

Dobry den,je tento kabel(iWant certifikovaný kovový Lightning kabel 1,2m šedý (1.gen))kompatibilni s touto rychlonabyjeckou a podporuje ono rychlonabyjeni tohoto adapteru?

1 odpověď

Dobry den, planujete podobnu nabijacku, ktora bude podporovat USB PD? Konkretne 2x USB-C s 2x 18W (2A-9V / 3A-5V) ?

1 odpověď

dobrý den mam bezdrátovou nabíječku EPOCO a SAMSUNG NOTE 10 to nabíjí pomalu. zvládne tento zdroj podporu rychlonabijení? děkuji

1 odpověď
Položit otázku