Fórum AXAGON HUE-S2B 4-port USB 3.0 CHARGING hub

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Může někdo doporučit vhodný napájecí adapter min. 2,5A? Nebo aspoň jaký kabel k univerzálnímu USB zdroji.

1 odpověď

Může mi někdo poradit mám tento HUB, zapojím ho do portu USB3 a při připojení HDD ho to nenačte když zapojím tento HUB do portu USB2 tak se HDD načítají normálně . Zkoušel jsem připojit i napájení sice jen nabíječku tel.a taky nic . Jinak flashdisky to načítá normálně.

1 odpověď

Mám 2 externí HDD na USB 3.0. Nebude mít tent hub problém s rozeznáním HDDs a jejich rychlostí na notebooku?

1 odpověď

Pokud bych zapojil hub do počítače, můžu z něj napájet až 4 další zařízení najednou z baterie počítače?

1 odpověď

Dobrý den, rád bych si u Vás koupil usb rozdělovač, který mohu mít v tv a kde by byly minimálně tři výstupy na externí hardisky nebo flash disky, poradíte mi? Děkuji

1 odpověď

Zdravím, v parametrech je uvedeno, že jsou po připojení nabíječky napájeny všechny porty. Je napájen i kabel pro připojení k notebooku? Chtěl bych pomocí redukce připojit HUB k tabletu a zároveň napájet?

1 odpověď

Dobrý deň ,rád by som si kúpil váš produkt ale potrebujem bližšie informácie . Potrebujem vedieť či USB iba nabýja alebo si do neho možem zapojiť napríklad aj mikrofón ,myš alebo klávesnicu .

1 odpověď

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně tohoto hubu. Poté, co jej zapojím do notebooku a následně chci připojit k NB jiná zařízení, pokaždé mě to ty zařízení pouze dobíjí, ačkoliv jsem chtěl, aby se ta zařízení k notebooku skrze tento hub připojila. Jedná se tedy pouze o nabíjecí hub, nebo hub, se kterým můžu připojit jiná zařízení k notebooku ? Děkuji J.F.

2 odpovědi

dobrý den, chtěl bych se zeptat mám notebook pouze s dvěma usb porty (myš, klávesnice) když připojím tenhle rozbočovač můžu napojit třeba i 4 věci?? např: sluchátka, HDD ??

1 odpověď

Dobry den, po zapojeni hubu sa mi vyrazne spomaluju reakcie BT myši - skace, nereaguje (myš Microsoft Arc) aj ked je samotna mys zapojena do USB portu priamo v Macbooku. Akonahle hub odpojim, my reaguje spravne. Prosim o pomoc. Dakujem.

1 odpověď
Položit otázku