Fórum AXAGON HUE-X6GB OTG černý

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Potřeboval bych poradit s dárkem pro babičku. Chceme, aby byla schopná si fotky z foťáku (Canon, některý novější typ) prohlížet na tabletu (Lenovo Tab2 A7-20) a případně je i nějak uložit. Vybral jsem tak následující: https://www.alza.cz/axagon-hue-x6gb-otg-cerny-d3030799.htm a k tomu pro uložení flashku: https://www.alza.cz/verbatim-store-n-go-swivel-32gb-eukalyptove-zeleny-d508533.htm Fungování by podle mě mělo být tak, že by do rozbočovače zapojila jak fotoaparát, tak flashku. Rozbočovač by poté přes OTG Micro USB zapojila do tabletu (už jsem hledal na netu, že její tablet funkci OTG podporuje) s tím, že by mohla přímo v tabletu fotky uložit z foťáku na flashku, ze flashky si je prohlížet apod.Chci se tak zeptat, zda je tato domněnka správná a opravdu by toto propojení fungovalo.

1 odpověď

Bude USB Hub - AXAGON HUE-X6GB OTG, fungovat k tabletu - Umax VisionBook 8Wi Plus ?

1 odpověď

dase prez usb hub nabijet tablet lenovo s win 8

1 odpověď

Dobrý den, je kompatibilní s playstation 4 ?

1 odpověď

Dobrý den. Nevím jestli jde o technické omezení, ale nemohu najít usb otg hub, který by byl schopen nabíjet mobil při současném připojení klávesnice a myši. Máte něco takového v nabídce, nebo je to technicky nemožné? Děkuji

3 odpovědi

Pardon napsal sem to trochu divně chtěl sem říct micro usb bych zapojil do telefonu to jedno usb bych dal do nabíječky klasické a ty 4 porty bych využil na klávesnici a myš popřípadě kdyby uneslo tak i harddisk děkuji za odpoved

3 odpovědi

Existuje microUSB OTG hub s napájením? Tento jsem včera pořídil a napájení z něj do microUSB nejde. Právě řeším to co většina lidí tady a to znamená že sháním microUSB OTG hub, který dodá alespoň 2x USB port a zároveň bude nabíjet zařízení do kterého je ostatní periferie připojena. Nějaké řešení?? :-/

1 odpověď

bude toto podporovat tablet KIANO SlimTab 8 MS PRO

1 odpověď

Dobrý den, tento výrobek mi nenabiji můj telefon Sony Xperia z3 compact..... ale tablet to nabije... nechápu to... může mi někdo napsat výstupní proud?

1 odpověď

šloby to propojit tak že bych připojil PremiumCord USB A/ female + Micro USB/ female redukci a pak do té redukce AXAGON HUE-X6GB OTG hub šloby to že by se nabíjel mobil a fungovalo by připojené zařízení

1 odpověď
Položit otázku