Fórum BLUE Snowball iCE White

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Pokud mám sluchátka s mikrofonem která se připojují pouze do jacku na sluchátka a pokud tedy připojím tento mikrofon do dírky na mikrofon jaký mikrofon bude fungovat tento nebo ten na těch sluchátkách nebo ještě oba najednou?předem děkuji za odpověď! ;-)

2 odpovědi

Je k mikrofonu i kabel?

2 odpovědi

Takže připojení je jen přes USB?

1 odpověď

Je možné tento mikrofon upevnit na kloubový stojan, jako je například tento? Odkaz do neznáma Je na Alza.cz k dispozici nějaký takový stojan? Děkuji za odpověď

1 odpověď

Dobrý den, zakoupila jsem si u vás tento mikrofon: https://www.alza.cz/blue-snowball-ice-black-d4949496.htm#discussionPosts Jsem s ním spokojena. Lze ho použít i ke kameře SONY HD Handycam, ( https://www.alza.cz/sony-hdr-cx450b-d4042773.htm?o=6 ) jako externí mikrofon? Mikrofon má výstup USB do PC, je možné přes nějakou redukci ho použít k této kameře? Potřebuji dlouhý prodlužovací drát s redukcí ke kameře k natáčení sedících a hovořících lidí u stolu. Děkuji za odpověď Nina Havlová nina.havlova@seznam.cz

1 odpověď

Dobry deň Chcem sa spýtať či je mikrofón vhodný na ozvučenie jedného stola pre cca 5-6 ludí. V podstate či je mikrofón vhodný ako priestorový mikrofón.

3 odpovědi

Dobrý den je tento mikrofon vhodný pro nahrávání zpěvu(domácí začátečnice??)a je na to nějaká v pc ???Děkuji

2 odpovědi

Dobrý den, myslíte si, že tento mikrofon je lepší než behringer c1u nebo ne? Za odpověď předem děkuji.

1 odpověď

Dobrý den, jakou má mikrofon redukci?

2 odpovědi

Dobrý den bude tenhle mikrofon dobrej k natáčením her??? Bude se moc sluchátka na jack připojit k mikrofonu??? Bude moc se mikrofon používat k ps4???

1 odpověď
Položit otázku