Fórum Canon EOS 6D Mark II tělo

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Více o novém Canonu 6D II najdete na: Odkaz do neznáma

1 odpověď

Dobrý den, mohu se zeptat, zda pokud si foťák předobjednám, že mám jistotu, že ho dostanu hned jak bude dostupný nebo dostanete jen omezený počet kusů a pak budu čekat?

1 odpověď

Všech 45 AF bodů rovnoměrně rozmístěných po celé ploše hledáčku je křížových se zvýšenou citlivostí a přesností v popisu je nesmysl podívejte se jak jsou body více ve středu.

1 odpověď

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda budete ještě prodávat model 6D Mark II samotné tělo? Dříve jsem ho tady zahlédl, nyní vidím pouze rozbalený kus, nikoli nový. Děkuji

1 odpověď

Dobrý den, mám dotaz. Žiju již nějakou dobu s adobe PS CS6 - jenže tam si člověk Rawy z tohodle foťáku neotevře. Widle to neumí také, aspoň ty moje win10. Poradí někdo co stím? krom výpalného platit každý měsíc 12 euro. Děkuji

2 odpovědi

Dobry den, pisete ze fotak nema optickou stabilizaci obrazu a max video 30 snimku. To ale podle dostupnych informaci neni pravda? Mel by mit 5-osou stabilizaci a max 60 snimku? Kde je nakonec pravda? :) Dekuji.

1 odpověď

Dobry den, podla info z Odkaz do neznáma by som mal po registracii ziskat este aj odmenu-darcek (svetlo Fomei LED BAR 17W, alebo externý blesk Canon Speedlite 430EX III-RT). Je to pravda? Za skoru odpoved dakujem.

1 odpověď

Dobrý den, na třetím obrázku máte znázorněný jiný objektiv. Jedná se o EF 24-105mm f/4L IS II USM - prosím opravte si to. Děkuji Marcela

1 odpověď

Dobrý den, podobná akce ted probiha na vice eshopech, ale bud s 24-105mm NEBO 50mm, proto bych se rád ujistil - za uvedenou cenu opravdu dostanu telo + 2 objektivy?

1 odpověď

Dobrý deň, mám záujem o Canon EOS 6D Mark II ale iba telo bez "darčekov" ako objektív, pamäťová karta atď., aká by bola cena? Ďakujem.

1 odpověď
Položit otázku