Fórum CONNECT IT REC černý

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dá sa mikrofón zapojiť aj do telefonu ?

1 odpověď

Dobrý den, chtěl bych se zeptat tento mikrofon jde normálně zapojit do pc nebo si k tomu musím koupit audio drát atd... Předem se omlouvám moc těmhle věcem nerozumím.

3 odpovědi

Dobrý den, Dneska mi přišl ten mikrofon a zapojil jsem to do mikrofon portu a pak jsem to přehodil na on a vůbec to nereagovalo na můj zvuk jako by to vůbec nebylo zapojený tak jsem to šel zkusit na další pc, ale bohužel opět to nefungovalo... Mohli by jste mi prosím poradit byl by jsem rád kdyby jste mi odepsali co nejdříve, protože mám tendenci tohle reklamovat v nejbližší době...

1 odpověď

Dobrý den, má tento mikrofon nějaký ovladač, po případě kde ho můžu najít? Děkuji

1 odpověď

Dobrý večer, Chcem sa spýtať.. zapojil som jack do vstupu na notebooku, zapol som mikrofón, ale po zobrazení "nahrávacích zariadení" nevidím mikrofón. Mám Win 10 Home. Viete mi prosím Vás poradiť, čo mám spraviť, aby som videl zariadenie mikrofón? Ďakujem za pochopenie.

2 odpovědi

Dobrý den mám otázku, kdybych ho měl trošku dál od sebe třeba 1 metr poškodilo by to nějak výrazněji zvuk?

1 odpověď

Chcel by som sa spýtať aký dlhý má mikrofón kábel kábel?

2 odpovědi

Dobrý den,koupil jsem si tento mikrofon zapojil a dal do držáku.Po té mi mikrofon začal vyjíždět z držaku kvůli silokonovému potahu na mikrofonu.Co mám dělat.Děkuji za případnou odpověď.

1 odpověď

Dobrý den, musí být mikrofon připojený k pc nebo ho lze používat i bez těchto přístrojů ? Děkuji za odpověď.

1 odpověď

DOBRÝ DEN, CHCI SE ZEPTAT KOUBILA JSEM SI TENTOMIKROFON A ZKOUŠELA HO ZAPOJIT ALE NEVÍM KAM PORADÍTE MI PROSÍM...DĚKUJI ZA PŘÍPADNOU ODPOVĚĎ

1 odpověď
Položit otázku