Fórum Dell KB-216 černá CZ

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, Má tato klávesnice české znaky / dvouřádkový alt / dlouhý levý shift? Děkuji.

3 odpovědi

Jakým způzobem je české provedení realizováno? Z obrázků to není poznat. Jde o EN-US klávesnici s doplněnými českými znaky napravo? Nebo jde o českou lokalizaci bez EN-US znaků? Lze objednat též EN-US variantu bez češtiny?

1 odpověď

Je na Alze k dispozici ta podlozka pro zápěstí k této klávesnici? (jako na jedné z fotografií) Já jsem ji zde nenašel. díky

1 odpověď

Keďže ľavý shift sa s fotkou vraj nezhoduje, napríklad taký enter sa zhoduje? Je taký úzky ako na fotke? Ďakujem

1 odpověď

Dobrý den, klávesnice má i klávesu Fn ( modře) , stejnou modrou jsou i další funkce ve spodní řádce na klávesách =např Insert, pod ním modře Print Screen. Když podržím Fn a stisknu Insert/Print Screen, otevře se mi jakási tabulka...Jak tedy používat klávesu? Jak docílím Print Screenu? děkuji

1 odpověď

Mám stejnou klávesnici v práci, ale je tam u s kroužkem (ů) proč tady není a jak jej tedy napíši?Děkuji za odpověď

1 odpověď

Dobrý den je tato klávesnice odolná proti rozlití vody ?

1 odpověď

Protože existuje jednak CZ provedení této klávesnice s písmeny [ú] a [ů] a pak také bez nich, tak se ptám, jaký typ nyní nabízíte. Na přiloženém zobrazení není bohužel CZ layout.

1 odpověď

Dobrý den, jak je to prosím s tím stiskem více kláves (3+) najednou? V recenzích někdo píše, že mu to nefunguje, někdo, že ano.

2 odpovědi

Dobrý den, jak má klávesnice dlouhý kabel? Děkuji.

1 odpověď
Položit otázku