Fórum ELECTROLUX EHH6340FSK

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobry den, vydava tato doska tiez pravidelny, relativne hlasny cvakavy (rele?) zvuk pri nizsom nastavenom stupni varenia ako 5, podobne ako Electrolux EHH 6340 FSK? Toto spravanie ma neprijemne zaskocilo, kedze pred tym som mal dosku EHD 60020, ktora tymto neduhom netrpela - zjavne vedela vykon regulovat plynule a nie ON/OFF systemom. Ktory rad Electrolux je najnizsi, ktorym tymto neduhom netrpi? Dakujem G.

1 odpověď

opravte si prosim chybu v popise na 400V lebo s 240V nemoze mat vykon 7400W v maxime

1 odpověď

Dobry den, tato deska se pripojuje na 240v anebo na 3fazi 400v??

1 odpověď

Jaké je připojovací napětí, 220v nebo 400V?

1 odpověď

Dobrý den, kolik plotýnek má funkci Booster - doufám, že jde o zrychlené nahřání plotýnek?

1 odpověď

Dobrý den, je tato indukční deska v nerezovém rámečku?

1 odpověď

Tak mechapu bud je na 380V nebo na 230V Je divne ze takova zakladni vec neni uvedena

1 odpověď

Prosím o jednoznačnou odpověď na napájení desky. Na 240 V nemůže reálně fungovat 7,5 kW. Na druhou stranu v návodu je zmíněno pouze 220-240 V. Jak to tedy je doopravdy?

1 odpověď

Zajímá mě, jestli tuto desku utahne 1fazovy elektromer. Pisete ze to ma výkon 220-240, takže by měl. Je to tak ? V technických informacích uvádíte, ze lze na 220V-čili jednofaze, ale i na 380-trojfaze. Díky za jednoznačnou odpověď. (Indukční desku budeme instalovat)

2 odpovědi

dobry den indukci jsem po 2 mesicich nainstaloval a funguje dobre jedine co me zarazilo ze na ni nejsou podsvicene ukazatele ackoli by meli svitit dá se to nejak resit? kupoval jsem schvalne o 1000 kc drazsi model kvuli tomu podsvíceni tak zda nebude problem to zamenit za jiný kus a nebo me finanče odskodnit protoze demontovat se mi jí zrovna 2x nechce ..dekuji predem za odpoved

1 odpověď
Položit otázku