Fórum Epocha - 22/19

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Roční předplatné 20. září ?Nebo je to na rok 2017?

1 odpověď

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda můžu ePředplatné využít také ve čtečce e-knih. Konkrétně v All-New Kindle od Amazonu (Kindle 8) s Wifi. Děkuji za odpověď.

1 odpověď

Dobrý den, chtěla bych zakoupit elektronické předplatné, ovšem na čísla od ledna 2017. Jak na to? Děkuji

1 odpověď

Dobrý den, bylo by možné zakoupit akční roční předplatné za cenu 312 Kč, ale až od č. 1/2017? Děkuji za odpověď Jana

1 odpověď

před týdnem jsem zaplatil přes předplatné epochu a stále nelze číst údajně ověřujete platbu jak dlouho ještě?

2 odpovědi

Dobrý den, nedávno mi přišel email, že díky tomu, že jsem uhradil zboží v hodnotě nad 1000 Kč, tak si nemám zapomenout vyzvednout své dárky, které jsou zdarma. Vybral jsem si předplatné časopisu Epocha a Gurmet, ale nelze mi to číst. Navíc je tam požadavek, abych zadal slevový kód, který mi umožní to číst a já nevím, kde ten kód najdu, protože mi na email žádný nepřišel.

2 odpovědi

Ještě mi debyl dodán ani jeden výtisk časopisu a vy chcete po mě abych si prodloužil předplatné

1 odpověď

Mám stejný dotaz jako Martina Stéblová z 2.12.2016. V mém případě se jedná o časopisy Květy a Epocha. Je vyžadován kód, ale žádný kod mi nebyl sdělen, ani instrukce jak jej ev. vytvořit. (dárkový koš k objednávce č 163171860)

2 odpovědi

Dobrý den, elektronická verze časopisu Epocha je přístupná pouze po připojení k internetu, nebo si časopis mohu uložit a číst bez připojení k internetu (popř. vytisknout)?

1 odpověď

Dobry den, je mozne predplatit tistenou verzi s dorucenim do Skotska? Pokud ano, jake je prosim postovne? Dekuji.

1 odpověď
Položit otázku