Fórum Garmin Fenix 5 Gray Optic Black band

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Proč je cena Garmin Fenix 5 cca na Alza.cz o cca 1000,- Kč vyšší než doporučená prodejní cena výrobce - s ohledem na současný kurz Koruny?

2 odpovědi

Dobrý den, dle specifikace výrobce by měla mít wifi jen verze saphire.

1 odpověď

Dobrý den, rád bych se zeptal, kdy budou hodinky k prodeji na alza.cz? Děkuji!

1 odpověď

Dobrý den, mám zájem o variantu i s náhradním silikonovým řemínkem, je k dispozici? Děkuji VP

1 odpověď

Dobrý den, Daji se hodinky u vás vyskoušet před konečnečným nákupem? Po případě bez problému vrátit??? Děkuji za odpověď,

1 odpověď

Dobrý den, chci se zeptat jak to je s voláním, když vám někdo volá, okamžitě vás to upozorní třeba vibracemi nebo to jen ukáže na displeji. Děkuji za odpověď

4 odpovědi

Dobry den, nikde jsem nenasel, zda zvladnou hodinky i aktivitu in-line brusleni? diky za odpoved.

1 odpověď

Ahoj všem dokáže někdo z uživatelů nebo alzy porovnat Fénix 5 a vivoactive 3. Je v nich velký rozdíl?

2 odpovědi

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat zda jde u těchto hodinek v případě triatlonu měnit pořadí sportů a zda jde nastavit možnost duatlon (kolo, běh či naopak) a ještě kvadriatlon (běh, plavání, brusle, kolo i v jiném pořadí) a jětě by mě zajímalo jakou máte někdo skušenost s tím integrovaným měřičem tepu, netlačí to do zápěští? Děkuji

1 odpověď

Dobrý den, měl bych zájem o hodinky Garmin Fenix 5 Sapphire Black Optic Black band a Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic Black Band jestli by bylo možne než jsi je koupím se na ně podívat popřípadě vyzkoušet na Zlínské podbočce?

1 odpověď
Položit otázku