Fórum Icy Box AC642

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, je tato redukce na místo mechaniky kompatibilní s notebookem HP-15-r005nc? Děkuji za odpověď

1 odpověď

Dobrý deň, Chcel by som sa opýtať, či táto redukcia podporuje SATA III? Je tento model kompatibilný s Dell Vostro 3560 ? Čítal som v hodnoteniach, že zákazníci s Dell majú problém s rozmermi. Ďakujem

1 odpověď

dobry den, je tento produkt vhodny aj pre lenovo Thinkpad T420? vdaka, IH

4 odpovědi

Dobrý den. Je tento produkt vhodný pro Lenovo ideapad Z510 ?

1 odpověď

Dobrý den, bude pasovat do HP 350G1. (místo DVD mechaniky) Děkuji Jirka

2 odpovědi

Dobrý deň, mám notebook N551JK-CN211H, objednávam si SSD MX300 275GB, teda by som chcel mať zapojedné 3 disky (pôvodný 128GB SSD na miesto mechaniky - Linux), nové SSD namiesto terajšieho - Windows 8.1) a HDD. No a terajšie SSD bych chcel zasadiť do tochto rámky namiesto mechaniky bude to pasovať v notebooku N551JK-CN211H? S rámikmi nemám veľké skúsenosti.

2 odpovědi

Dobry den mam notebook acer aspire e15 e5 573g p67v a chcel by som sa spytat ci mi tento suflik bude pasovat do môjho krb za odpoved vopred dakujem

2 odpovědi

Dobrý den, mám dvě otázky. Půjde tento rámeček do ntb T530? A druhá otázka zní, zda-li půjde do tohoto rámečku disk Seagate BarraCuda Laptop 5TB? Potřebuji to vědět jistě, nejlépe pokud by bylo možné vyzkoušet. Případně poradíte s výběrem kompatibilního disku s největší kapacitou?

1 odpověď

Dobrý den bude pasovat do HP ProBook 4720s ? Děkuji Petr Svoboda

3 odpovědi

Dobrý den, je tato redukce na notebook Asus X555L-XO070H?

2 odpovědi
Položit otázku