Fórum Intel Core i3-8100

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Chtel bych se zeptat opravdu jsou nove procesory kompatibilni se stavajicim socketem 1151 ? nemusim tedy kupovat novou desku ?

2 odpovědi

Naozaj to myslíte vážne s tou cenou? Nie je kus vysoká, oproti odporucanej? Ako pozerám, ostatné procesory z Coffee Lake sú na tom ešte horšie...

1 odpověď

Odporúčaná cena je 117 USD alebo 100 EURO a vy ponúkate bezkonkurenčnú cenu 133,90 EURO. Viete prečo len veľmi málo kúpim niečo u vás? Pretože máte predražené ceny a nie je to ničím opodstatnené. Včera som si kúpil cpu Ryzen 3 1300X za 117 euro a u vás by som za neho dal 129,90. Každý si urobí obraz sám, ale som veľmi zvedavý, či upravíte ceny produktov, aby neboli nadhodené o 30 a viac %.

1 odpověď

Zdravim. Kedy budu asi dostupne nove zakladne dosky potrebne k tomuto procesoru?

1 odpověď

Zdravim, Pořád se rozhoduju mezi i3 8100 nebo i5 8400 s grafickou karou MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 3G OCV1 díky za odpověd

1 odpověď

je k tomuto cpu aj pasta?

1 odpověď

Zdravím, v texte píšete, že procesor má 8MB cache, no pri parametroch vidím len 6MB cahce. Takže ktorý údaj je správny? Ďakujem za odpoveď.

1 odpověď

Dobrý den, jaký je na chod PC s tímto procesorem zdroj?

1 odpověď

Dobrý den, rozjede mi to Minecraft ve 60 fps? Předem děkuji za odpověď.

1 odpověď

jaký vhodný chladič místo boxovaného ?

1 odpověď
Položit otázku