Fórum iPhone 6s 32GB Rose Gold

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Zdravím, který telefon podle Vás dělá lepší fotografie, Samsung J5 nebo iPhone 6S ?

5 odpovědí

Dobrý den. mám Phone 6s 16GB rose gold teprve měsíc. Spadl mi na zem a prasklo mi sklo. Telefon mám pojištěnej na dva roky. Chci se tedy zeptat jestli mi Alza opraví to sklo nebo vymění telefon. Děkuji

1 odpověď

Dobry den, budete mit akci novy iphone kazdy rok i na novy iphone 7? Paklize ani, kdy? Dekuji

1 odpověď

.

1 odpověď

Dobrý den, dovedli by jste mi prosím poradit co mám udělat aby se mi tolik samovolně nevybíjela baterka? První den po prvním zapnutí držel dlouho na polovičně nabitou baterii i za aktivního používání.... když se úplně vybil nabila jsem ho a pak třeba půl dne nepoužívala i tak stav baterie klesal. Polohové služby jsem vypnula. Zajímá mě jestli jde udělat ještě něco jako vypnout ,,aplikace které běží,, i když je zrovna nepoužívám. (př. zapnu facebook bla bla, zavřu ho ale on i tak spotřebovává energii) Někde v diskuzi jsem četla že mobil vydrží nabitý skoro den a půl za běžného používání, tak bych toho ráda taky docílila :) mě se vybíjí podstatně rychleji. Díky, hezký den :)

1 odpověď

Dobrý den, jsou k telefonu v balení i sluchátka?

2 odpovědi

Kdyz mam rok starý iPhone 6s 128 Gb gold dal by se vyměnit za jinaci barvu ?

1 odpověď

Dobry den, jaka sleva 23%?!!! V oficialnim ceskem Apple store ma iPhone 6S 128GB cenu 21190Kc, tedy stejnou jako vy. Takze sleva je 0.0% A jeste si dovolujete rozesilat email, kde tuto zamerne klamavou "slevu" mate primo v predmetu. Okamzite tu "23% slevu" smazte nebo vas nahlasim COI! S pozdravem, Sedlacek

1 odpověď

Dobrý den, budete mít ještě Iphone 6S 64gb Space Grey? děkuji.

1 odpověď

Dobrý, neviete zohnať tento výrobok v 64gb edicii? 32Gb je pre mna málo.

1 odpověď
Položit otázku