Fórum Kingston MicroSDHC 32GB Class 10 UHS-I Industrial Temp + SD adaptér

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobry den, prosim o informaciu, ci je tato karta kompatibilna s Lenovo TAB 3 7 Essential Ebony, ktory som zakupil 26.2.2017 (sucast setu v objednavke)? Ak nie, prosim poslite mi zoznam kompatibilnych kariet, z vasej ponuky. Dakujem.

1 odpověď

Dobrý den, chtěla bych poradit, zda je tato karta vhodná do kamery do auta Kenwood DRV - 410? Zakoupila jsem u Vás tuto kameru a zjistila, že nemá v balení kartu? Nebo pokud byste mi mohli poradit, jaké karty jsou do této kamery nejvhodnější. Moc děkuji za odpověď. Alena

1 odpověď

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli je karta vhodná pro použití v nice boy Vega 4k děkuji za odpověď

1 odpověď

Dobrý den je tato karta vhodná pro tablet PC? Konkrétně pro Lenovo yoga 300. Děkuji

1 odpověď

Dobrý den, je tato karta MLC? Děkuji

1 odpověď

Vážne €311 107,90 za 16GB ? A je k nej aj GRÁTIS 3x TESLA Model S 75D ?

1 odpověď

Zdravim je tato SD karta vhodna do raspbery pi 3? ktore bude bezat 24/7 ? na kartu sa budu ukladat logy,subory starsie ako tyzden sa budu vymazavat. Ak nie viete mi odporucit inu kartu pre taketo vyuzite?

1 odpověď

Dobry den. Prosim o vysvetlenie rozdielu medzi "beznou" Kingston kartou a touto industrial-grade... Mam totiz DVR system vo vozidle, kde je takato 8GB karta, a chcem kupit kartu s vacsou kapacitou. Doposial som sa riadil hlavne podla rychlosti zapisu. Privlastok "industrial" chapem ako kartu vhodnu na non-stop zaznam, ale v niekto tu uz pisal, ze napriklad do Raspberry sa nehodi - tam je tiez kladeny doraz na vykon chipu. Mam kupit A1 V30, alebo tuto industrial verziu?

1 odpověď

Dobrý den ! Můžete mi laskavě sdělit, která z Vámi nabízených paměťových karet Mikro SDHC (16 GB) by byla vhodná pro autonavigaci Garmin nuvi 3597 LMT. Děkuji !

1 odpověď

Dobrý večer chcem sa spytat ci bude tato karta vhodna do kamery Rollei Actioncam 540? Dakujem za odpoved

1 odpověď
Položit otázku