Fórum LAMAX Beat Elite E-1 černá

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Chci se zeptat : Píše se z mikrofonem ovšem na žádném obrázku ho nevidím. Tak se ptám našel jsem zhruba 3 další kde psali z mikrofonem a přitom nebyli. Děkuji za odpověď.

1 odpověď

Mám dotaz:Sluchátka sem už dvakrát reklamoval,protože při připojení preš bluetooth k počítači se najednou vypnuly a už nešly znovu zapnout.Zkoušel sem je i nabíjet a led dioda ani po 12ti hodinách nezhasla.A teď po druhé co jsem je dostal zpět z reklamce mi to udělaly znovu.A nerad bych je měli za jiné,hrajou totiž moc dobře.Děkuji za odpověď.

1 odpověď

Dobrý den. Zakoupil jsem u Vás tato sluchátka. Se zvukem jsem spokojen. Jako zdroj zvuku používám mobilní telefon. Pokud mám telefon v kapse u kalhot nebo v tašce, tak dochází k častému přerušování signálu. Většinou když se do dráhy mezi sluchátka a telefon dostanu rukou, případně ramenem, nebo si člověk sáhne do kapsy pro telefon a rukou jej cloní. Je toto vlastnost bluetooh a nebo jde o vadný kus se slabším příjmem signálu? Děkuji za odpověď.

1 odpověď

Dobrý deň, v zakúpených slúchadlách počuť elektronický brum (cvrkot), nezávislý na hlasitosti. Skúšal som viac zdrojov (nb, tablet, telefón), pri pauze prehrávania hudby je veľmi rušivý. Je to len vadný kus, alebo má niekto podobnú skúsenosť? ďakujem...

2 odpovědi

Dobrý den, rád bych se zeptal,zda budou sluchátka fungovat s herní konzolí PS3

1 odpověď

Dobry den, je prosim mozne zodvihnut prichadzajuci hovor momocou sluchadiel (cize bez vytahovania telefonu)? Dakujem

1 odpověď

Dobry den. Mam otazku. Nabijam tieto sluchadla uz skoro 12 hodin a stale svieti cervene svetlo. Je to chyba alebo sa prvy krat tak dlho nabijaju? Mali by sa nabijat max. 3 hodiny. Za odpoved dakujem.

1 odpověď

Dobrý deň. Mal by som záujem o bezdrôtové slúchadlá. Cena by mala byť do 65 eur. Viete mi niečo kvalitné za danú cenu poradiť? Počúvam skoro všetko hlavne rock a metal, nepočúvam elektro a hip hop. Ďakujem vopred za odpoveď.

1 odpověď

Sluchátka zapínám podržením víceúčelového tlačítka, vypnout by se měly stejným způsobem, ale vypnou se až samy po delší době nečinnosti. Jak to?

1 odpověď

Dobrý den mám jednoduchou otázku jak dlouho má tento produkt záruku?

1 odpověď
Položit otázku