Fórum LifeFit Balance ball 58cm, zelená

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, měl bych dotaz zda balanční míč LIFEFIT Balance ball SULOV 58 cm lze použít i obráceně - tedy že by pevná plocha byla nahoře a nafouknutý disk byl dole. Děkuji MFalta

2 odpovědi

Dobrý den, je součástí balení i pumpička, která je vyobrazena na obrázku?

1 odpověď

Dobrý den, po naufuknutí podložky z ní stále pomalu uniká vzduch - součástí balení není žádný špunt. Je to úmysl výrobce? Děkuji.

2 odpovědi

Dobrý deň, mám úpne rovnaký problém ako u vyššie uvedených komentárov- balančné lopty som kúpila dve- ani jedna neobsahuje špunty a jedna dokonca ani príslušenstvo na posilovanie rúk. Krabice prišli úplne roztrhané, ale keďže som platila prevodom, zasielku mi kurier nechal na recepcii v práci... Nechápem, že alza nie je schopná napriek viacerým reklamácia zariadiť dodanie tovaru v celku...

2 odpovědi

Prosím jaká je max. výška? Děkuji

2 odpovědi

Dobry den, mohla by som aj ja poprosit kontakt na pana co vie pomoct s chybajucimi uzavermi na bal.loptu? Dakujem

1 odpověď

Dobrý den, dnes mi přišel bilanční míč. Bohužel se mi nedaří míč nafouknout. Žádný návod není prilozen. Modrý ventil jsem podle fitky nasadila na hadicku, červeným při pumpovani vychazi vzduch, proto se mic nenafukuje. Prosim o radu, zda se jedna o vadu nebo radu, jak spravne postupovat. Děkuji

1 odpověď

Dobrý den, dnes mi přišla zásilka - přejdu to, že v potrhané krabici, napůl slepené a bez nějakého pevnějšího obalu. Ale v balení chybí pumpička a špunty, které mají být součástí.. Jak mám teď postupovat? Měl to být vánoční dárek, který je teď, hlavně bez těch špuntů, vlastně úplně nepoužitelný.

1 odpověď

Co všechno má obsahovat balení? Děkuji

1 odpověď

Dobrý deň, zakupila som si balancnu podložku. Krabica v ktorej ju doručili bola polepena páskou akoby ju už viac ľudí otváralo. V balení mi chýbal obrázkový návod ako podložku nafukat a nebol v nej ani zoznam súčasti, ktoré majú byť v balení. Kde by som mohla vyššieho uvedené nájsť. Ďakujem. Eva

1 odpověď
Položit otázku